Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öregasszonnyal mit lehet kezdeni?

Öregasszonnyal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Én kis ku*va, apám sz*ralak, a kutyáim vérebek, de vagyok szemtelen is, neveletlen is, és ő engem feljelent (hogy miért, azt ráhagyom, hadd találja ki, kezdve a nevemmel az ok előtt), bla bla bla. Idős kutyája van, már vonszolja maga után többnyire, annyira nem megy az élet a kutyának. Több ismerettségem van a házból, ahol lakik, szóval tudom róla, hogy mindenki rühelli, mert mindenkivel ilyen bunkó pi**a, férje sem volt, gyereke sem lett, látogatni sem látogatják. Anno a kutyás évem eleje azzal indult, hogy másik környéken sétáltassam a közepes testű kutyámat, de én normálisan visszautasítottam ezt, mert ilyen nincs. Aztán egy évig keserítette az életemet az a vén tyúk. Én tisztelettel vagyok a másikkal, de egy ilyen embert nem lehet, egy évig tűrtem, utána is azt mondtam, amiért tiszteletlen és neveletlen vagyok, hogy hogyha nem tetszik valami, el lehet költözni (idéztem pontosan az ő szavait). Elkerülöm, ahogy lehet, de sajnos 5 percre lakunk egymástól, elkerülhetetlen, hogy néha vagy gyakrabban meglássam őt vagy elöljáróban a "sátán kutyáját". Nem bírom elviselni! Ma apámmal sétáltattunk, szóval az egyik kutyánk póráz nélkül volt. Nálam nincs, rám nem hallgat úgy, apámnál azonban igen, azonnal. Erre ott motyorászik hangosan az erkélyén, hogy kutyát póráz nélkül nem lehet, mit képzelünk, vannak ám kiskutyák is... A kutyám hanyatt vágja magát a kiskutyáktól, egy 1 éves gyerekkel is eljátszott, a gyerek eldobta a labdát (kb 10-15 centire + gurulás), a kutyám visszahozta, aztán a gyerek jutifalatot adott neki, mire a kutyám kvázi bekapta a gyerek kezét, mire a kicsi nagyot nevetett. Mert a kutyám figyel a másikra, a gyerekekkel és a kisebb kutyákkal különösen óvatos, az ember nyugodt szívvel teheti a szájába a kezét, nem fogja megsérteni. Persze gyerekkel az általános bizalmatlanság miatt kevésszer van ilyen alkalom, de akkor is, ez tény, hogy ilyen, ráadásul nagyon türelmes kutya. És ezt mindegyik póráz nélküli nagyobb testű kutya gazdájának elkezdi! Férj és feleség a közepes testűjükkel mentek, póráz nélkül, hát a nőt a vénasszony elkezdte olyan szavakkal dobálni, hogy amit ember nem hagyhat szó nélkül. A férj le is ordította. Másik kutyásnak is beszólt. Még egy kutyás ismerősnek. Közben ő, ha már nem is, de akkoriban nyugodt szívvel vitte póráz nélkül a sajátját, ami őt nem érdekli, meg sem hallja.


Nyugodt, békés ember vagyok, de ez a nem normális nyanya felcsesz engem! Mindig figyelnem kell, mert ha meglátom, rögtön fordulok az ellenkező irányba, mert egyszerűen nem bírom, nem akarom a hülyeségeit, a sértéseit. Ez a nőszemély tömény rosszindulat! Ha nem saját magam tapasztalom, el sem hiszem, hogy ilyen minden túlzás nélkül létezik!


Rászóltam már, nem sértegettem, de babaarcom van, kiállásom sincs olyan, ami a másikra hat. Nincs az, mint az egyik kutyás ismerősnél, hogy leteremtette, és azóta őt békén hagyja. Engem egyszerűen nem vesznek komolyan.


Most komolyan azt tudom csak tenni, hogy várom, mikor hal meg, mert különben addig fog ott belém kötni, sértegetni, ahol és amikor tud? Ha lenne rá pénzem sem költöznék máshova, nagyon jó kis környéken vagyok.


21/l


2022. szept. 13. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szard le. Kit erdekel a ven szar. Szar élete van abbol kiindulva amit leirtal igy masoknak is megakarja keseriteni az elet. Vannak ilyen undorito emberek. Aztan egyszer majdcsak meghal
2022. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk a póráz nélküli sétáltatást én is utálom, mármint a vér is megfagy az ereimben amikor egy hatalmas kutya szabadon rohangászik és minden pillanatban attól retegek hogy átharapja a torkom, de a gazdi mondja nem bánt stb, viszont nagyon is félelmetesen viselkednek azok a nagy dögök
2022. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Randizunk?
2022. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szar élete lehet a néninek...
2022. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

En is gyulolom az olyan embereket, akikben annyi nincs, hogy legalabb lakott teruleten, ahol raadasul nagy forgalom is van, sok gyalogos, stb, keptelenek azt a rohadt porazt racsatolni a kutyara!

En leszarom, hogy mennyire baratsagos a dogod, az a baj, hogy mar eleg sok tapasztalatom volt ezekkel a tipikus “nem bant” kutyakkal, akik amugy igenis eleg agresszivek, a gazdaik meg idiotak.

Es amikor kutyat setaltatok+gyerekkel vagyok, nem igazan mokasak ezek a szituaciok.


Szoval a kutyat tessek porazon vinni, a nenit ezen kivul meg le kell szarni.

2022. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Engedd el, kerüld el, sz.rd le.

Ma belém kötöttek, hogy ne abba a kukába dobtam a felszedett kakit , hanem a messzi kukába, mert hogy ott ülnek. Csak az én esetemben azt nem vette figyelembe a vén asszony, hogy kb bármelyik nap megszülhetek, de miatta még járkáljak pluszban.

2022. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
*hogy ne abba dobjam... (rohadt autocorrect)
2022. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg úgy jártunk öreg nővel, hogy póráz nélküli gurulós csivavája minden kutyának messziről ugatva rontott neki, csipkedte őket meg tépte a szőrüket. Én mindig igyekeztem távol tartani maguktól azt a kis dagadt dögöt, meg ordibáltam a távolban kényelmesen sétálgató, beszélgető gazdájának, hogy legyen szíves kösse meg a kutyáját. Erre beszól nekem, hogy minek erre sétáltatom az enyémet. Na utána tök nyugodtan vittem magammal a paprikasprayt és szemen fújtam a kutyát, mert bár nem ő tehet róla, hogy hülye a gazdája, mást nem tudtam. A kutya visszavonult, a gazdája azóta, ha meglát minket, felveszi a kutyát.

Szóval szerintem fújd le a nőt paprikasprayvel , hátha ott is bejön 😂

2022. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Utolsón befostam XD XD XD XD XD
2022. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fosd le a nénit. Az ilyeneket az zavarja és idegesíti a legjobban, ha totál ignorálják. Mosolyogj és sz@rd le amit pofázik. Kit izgat? Szólásszabadság van. Mondja csak.


Ha nagyon nem bírod a hangját, hallgass zenét, úgy hogy ő ne hallja és lássa. Utána már anélkül is tudod majd ignorálni ha már eltelt x idő és lenyugodtál.

2022. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!