Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le arról a...

Hogy szoktassam le arról a kutyámat, hogy ne a szőnyegen egye meg kaját?

Figyelt kérdés
Egy 4 hónapos kiskutyám van, és a tápot meg ha kap egy kis normális ételt mindig mindent a szőnyegre kivesz és ott eszi meg... Miért???
2010. szept. 26. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó hír, de az enyém 15 éves, és a mai napig így csinálja. nem tudtam leszoktatni róla.
2010. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne a szőnyegen etesd, vagy a tálját egy jóval nagyobb lapra tedd, pl. vehetsz olyan műanyag lapot amin enni szoktak(ebédlőbe minden teríték alá tesznek egyet).

Akkor azt keni össze legalább, nem a szőnyeget.

2010. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a szőnyegen van a tálja... a csempén van... és sokszor beviszi a szobába is a kaját...
2010. szept. 26. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Csukd be a szobaajtót, ha enni adsz neki.
2010. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az én kutyám is ilyen... folyton a szőnyegen eszik, és hiába raktunk a tálja alá olyan alátétet ugyanúgy a szőnyegen evett. a nappaliba lévő szőnyegre szokta vinni... én sem tudok vele mit csinálni. úgyhogy én is várom az ötleteket:P
2010. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én kutyám a nagyobb darabokat pakolja ki a tányérjából. Próbáld meg a konzerv kajáját vagy amit adsz neki egész apróra felaprítani, vagy villával szétnyomkodni. Tányér alátét nekünk is van.
2010. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gratis30 ***** válasza:
Próbáldd meg, hogy hagyd magára amikor eszik és te menj a szobába. Lehet, hogy ösztönössen előled akarja elvinni a kaját.
2010. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké... Köszi az eddigi válaszokat, még írhattok...
2010. szept. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!