Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legideálisabb táp?

Melyik a legideálisabb táp?

Figyelt kérdés

Eddig a brit care solomon&potato tápot ette keverve a profine chicken&potato táppal. Egy felnőtt sheltie kan kutyáról van szó. Nekem picit sovány és szeretném ha hízna. Növeltem a táp mennyiségén hízott is, de még kéne neki kb 0,5 kg-t. Gondolkozok rajta, hogy kipróbálnék egy másik tápot hátha azzal tudna még hízni. Fontos, hogy jóminőségű táp legyen mivel versenyszerűen agilityzek, és kiállításra is járok vele.

Minden normális választ köszönök.



2022. szept. 20. 20:36
 1/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
90%

A brit care tápnál előfordulhat hogy az ajánlott napi adag dupláját kell adni ahhoz hogy tartsa a súlyát a kutya.


Egyéb prémium tápok: Purizon, N&D, Platinum, Orijen, Acana,Real Nature Wilderness, Wolf of Wilderness

2022. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül márkát érdemes nézni. Hanem azt, hogy milyen a kültakarója, aktivitása, emésztése, tápanyaghasznosítása. Apropó, tápanyag, inkább azokat nézném, mert a versenyszerű agility igen nagy igénybevétel, tehát magas beltartalmú táp lehet jó választás.
2022. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezt a két tápot keverem ezt kapja a nagytestű kutyám.

2022. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szerintem az alpha spirit félnedves halasa. 85% hal,csak friss semmi szárított meg halliszt ami még az acanára se mondható el. Olvasd el az összetevőit és a készítését szerintem megfog győzni 😊Nálunk a hasmenős kutya is ezzel napi 1-2 kb ujjnyi végterméket produkált pedig husky szóval nem kis kutya.
2022. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!