Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lányom szeretne kutyát...

A lányom szeretne kutyát sétáltatni szerintetek megteheti?

Figyelt kérdés
A goromba válaszoktól kérlek kíméljetek!

2022. szept. 25. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hány eves? Mekkora kutyaról van szó?
2022. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves a lányod, milyen fajtájú kutyát sétáltatna?
2022. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Kié a kutya? Menhelyi? Szomszédé? Saját? Mennyi idős a leány? Milyen kutya? Rendesen meg van nevelve a jószág?
2022. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Mármint másokét zsebpénzért? Ha már elég nagy hozzá, nem kell félni tőle, hogy simán elrántja a kutya, ért is valamennyire hozzájuk és van aki rábízná, akkor miért ne.

Nekem is van egy ismerősöm, aki általános iskola végefelétől középiskola végéig az utcájukban valaki kutyájáit sétáltatta minden hétköznap tanítás után, mert a gazdájuk munka miatt nem ért volna rá. Ő amúgy is akart kutyát, csak a szülei nem engedték, zsebpénzt is kapott érte, szóval mindenki jól járt vele. Mondjuk az csak két beagle volt, talán kevésbé kihívás, mint mondjuk valami nagyobb testű, ezt is érdemes mérlegelni, hogy mit vállaljon be.

2022. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
12 éves és nekünk is van pár kutyánk nem mind olyan "jól nevelt" de velük is könnyedén elbánik,egyébként zsebpénzért csinálná mert szereti a kutyákat
2022. szept. 25. 20:27
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. De ne legyen igazam.
2022. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

12 éves gyereknek senki nem adná oda a kutyáját, hogy pénzért sétáltassa. Én eleve nem bíznám rá senkire a kutyámat, pláne nem egy malinoist, pláne nem egy gyerekre.


De a saját kutyáit akiket ismer, nyilván sétáltassa. Idegenét ne.

2022. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:)

2022. szept. 25. 20:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Még egy felnőtt emberre sem merném rábízni a kutyáimat, nemhogy egy kislányra. Nem rosszból mondom.


Az a baj, hogy idegen kutyákat sétáltatni nagyon lutri. Nem ismeri a kutyát, esetleg az útvonalat sem, nem tudná magát és/vagy a kutyát megvédeni, ha egy kóbor kutya arra jön és támad, stb. Veszélyes.

2022. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha van rá kereslet, lehet próbálkozni... Én biztos, hogy nem adnám oda neki a problémamentes kutyáimat sem, mert nekem elvárásom, hogy ha pl kirohan rájuk két kutya, a kutyámat akkor is sérülés nélkül kapjam vissza. Szerintem ezt a 12 évesek többsége nem lenne képes megoldani. (amúgy meg itt a válság, nem tervezek erre pénzt szánni)

Ha ti találtok olyan embert, aki kérdés nélkül rábízza a kutyusát, akkor kár lenne a lehetőséget kihagyni. Viszont vegyétek fontolóra, hogy Béla bácsi meg Marika néni nem lesz olyan kedves, ha bármi történik...

2022. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!