Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lányom szeretne kutyát...

A lányom szeretne kutyát sétáltatni szerintetek megteheti?

Figyelt kérdés
A goromba válaszoktól kérlek kíméljetek!

2022. szept. 25. 19:41
1 2
 11/19 tothp ***** válasza:
88%

Én biztos nem sétáltatnék idegen kutyákat. A saját, közepesen jólnevelt kutyáim is lesz@rják, amit közölni próbálok velük, ha olyanjuk van. Szóval én nem biztos, hogy bevállalnám a gyerek helyében.

Mondjuk kutyásként azt sem tudnám elképzelni, hogy más sétáltassa a blökit. De ez egy másik poszt témája lesz. nem ide tartozik.

2022. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%

Setaltassa a sajatotokat es adj neki zsebpenzt te :)

Es itt a jo alkalom megnevelni a kutyakat, ha ezzel hadilabon alltok! Soha nem keso.

2022. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha gorombasag, ha nem, akkor is leirom: a kutyas emberek csak hiszik, hogy barmelyik kutya is olyan megbizhato, hogy egy 12 eves gyerekre ilyet ra lehessen bizni. Egy felnott sem tuja, hogyan kell setaltani egy kutyat masok zavarasa nelkul, hat akkor egy gyerek majd biztosan kenni-vagni fogja a dolgot.
2022. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A kutyas emberek hiszik ezt? Hat szerintem ez hulyeseg, pont, hogy ok nem!

Akinek van kutyaja es rendszeresem foglalkozik vele, setaltatja, az biztos, hogy nem bizna ra egy gyerekre. Egy kis zsakfaluban a marika neni lehet elengedne morzsikat a gyerekekkel setalni, bar mondjuk en meg ezt is veszelyesnek talalnam.


Mondjuk a kerdezo is kutyas ember, emiatt fura is, hogy felmerult benne ez a dolog.

2022. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 NTBS ***** válasza:
64%
Ha talál olyat, aki fizet és rábízza akkor igen.
2022. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kutyaszitter csoportban elég heves vita alakult ki, amikor egy 12 éves lány akart kutyaszitterkedést vállalni.


Egy felelős gazda sem bízná a kutyáját egy gyerekre.

2022. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem,kíváncsi voltam a véleményetekre. :)

De azért köszönöm:).

2022. szept. 26. 13:04
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondaná, hogy ingyen viszi sétálni a kutyám vagy akár ő fizetne érte, akkor sem bíznám rá és senkire sem.


Bármi történhet séta közben és még az se kell, hogy azzal a kutyával legyen gond akit ő visz,mert pl. hiba hallgat rá a kutya és szépen sétál vele ha egy idegen kutya megtámadja vagy akár egy ember. Akár a kutyát akár a sétáltatot.

2022. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy másokét sétáltatná. Ne tegye! Kisgyerek, még nincs semmi felelőssége, se tudása! Nem tudna mit kezdeni, ha probléma merülne fel! Pl. ha a sétáltatandó kutya túl erősen húz, ha makacs, félős, neveletlen stb, vagy ha egy másik kutya rájuk támad.
2022. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!