Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtákat...

Tudnátok olyan kutyafajtákat mondani amikor elvannak lakásban?Ja és bírja az egyedüllétet mert csak délután vagyok otthon!

Figyelt kérdés

Mielött jönének a goromba válszolók hogy "neked nem való kutya" szeretném tisztázni hogy volt kutyám, a családnak jelenleg is van!

Társa lenne ,csak nem mindig egy ember.



2022. szept. 27. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 persze, maradjon inkább a menhelyen, ott sokkal jobb neki :D éjszaka is sétáltatod? A kutya, ha le van fárasztva, ugyanúgy végig alussza a 8-9 órát, mint éjjel


Legtöbb munkahelyen nem rohangálhatsz haza, jó ha 1 óra szüneted van és ezek az emberek is tartanak kutyát, egyedülállók is.

2022. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
5os ejszaka is négy orankent felkelsz kutyazni egyet? Az agyban hortyogo ened mennyivel masabb mint a munkaban dolgozo? Ertem en hogy akkor fizikalisan ott vagy vele es ha magara boritja a konyves szekrenyt akkor arra felriadsz de az emberek kb 1-2% van olyan helyzetben hogy megengedhesse maganak azt amit te, oszinten meg sok allatorvos sem teheti meg azt amit te megteszel...
2022. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Vállalom a lepontozást, de nem mondom akkora hülyeséget az, aki azt mondja, hogy a kutya 8-9 órát KIBÍR, de nem ideális. Persze, nem mindenki tudja levinni úgy, hogy ne kelljen ennyit bírnia, és inkább legyen gazdája a kutyának, mint hogy menhelyen öregedjen meg, ezzel teljesen egyetértek. De ha lehetséges és megoldható, az lenne a legjobb, ha a kutyának nem kéne 8-9 órát kihúznia pisilés nélkül.


*éjszaka csak más, mély alvással mi is kibírunk 8 órát, az enyém legalábbis "másképp" alszik el utolsó eü séta után, "felfordul" az ágyában, nem kell fel minden zajra, stb :)

2022. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%
*nem mond, *kel, ignoráljátok az autocorrectemet :)
2022. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként mivel gimnazista vagyok így a szüleimmel lakok anyukám otthonról dolgozik(ingatlanos,

bérszámfejtő)de mivel az én kutyám lenne mégsem "dobhatom" csak úgy oda anyukámnak hogy "na anya elmegyek gimibe vigyázz a kutyámra!" Természetesen eü sétára kivinné de nem erőszakolhatom rá

2022. szept. 27. 20:03
 16/17 anonim ***** válasza:
14%

Valassz 8 -10 evest. Lenyeg,h oreg kutya legyen.

Egy jo nedvszivo parnat tegyel a foldre. Enyem is neha arra pisil.

2022. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Hát sztem ha anyukád otthon dolgozik, neki se árt meg naponta egy rövid séta. Fogd fel ezt úgy, hogy igazából jót teszel vele. Kevésbé lesz stresszes és már napi 20-30 perc séta is rengeteget segít hogy az embernek a sok üléstől ne legyen minden baja
2022. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!