Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem foglalkozok a kutyámmal...

Ha nem foglalkozok a kutyámmal, akkor ugat, bökdös, harapdál, mászik fel az ölembe, hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Most is épp a ruhát szedi le rólam...

Ha nem reagálok semmit, akkor is csinálja, nem unja meg.

Pedig sokat játszok vele, de azért mégsem játszhatunk egész nap.


2010. szept. 26. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
en rákiabálnák h ´´hagy abba´´ es elkuldeném a helyére.ha nem jo be ahh csaj az orára
2010. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az elso vagyok.

nagyon elírtam bocs.

ha nem jon be akk csapj az orrára.

2010. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a játékkal csak ebben erősíted meg -jutalmazod ezt hiperaktív mentalitást!

következetesen soha ne foglalkozz vele ha nem nyugodt(addig kerüld az érintést, beszédet, szemkontaktust!), és csak a nyugodt tudatállapotát jutalmazd a figyelmeddel, játékkal, simogatással, dicsérettel, étellel

mindemellett biztosíts a számára egy csendes, nyugodt helyet pihenésre és pórázas fegyelmezett sétákkal próbáld elsősorban lemozgatni ne játszadozással.

Minden nyugiból induljon és oda is térjen vissza, így irányíthatod az izgatottságot is.

2010. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azért csinálja, mert volt amikor bejött. Ilyenkor zavard el a francba, ne engedd be a személyes teredbe csak akkor, amikor épp nyugodt.


Soha ne ő kezdeményezze a játékot, ha kezdeményezni próbál, akkor zavard el, mikor nyugton van, akkor kezdeményezd te.

2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg előfordult már, hogy játszottam vele kicsit, csak hagyjon már békén, akkor ezt többet nem teszem.
2010. szept. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!