Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás vagy macskás vagy?

Kutyás vagy macskás vagy?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Kígyós vagyok. Sosem voltam oda a kuytákért, macskákért.
2022. okt. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

"de a kutya akkor micsoda, amikor osszeugral, ugat ok nelkul es osszenyalaz mindent."


Neveletlen. Egy kutyát ezekre mind meg lehet tanítani következetes neveléssel. A gazdi lustaságán múlik, ha nem.

2022. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 qkker1 ***** válasza:
68%
Német juhászos vagyok.
2022. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Kutyás.
2022. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 October15 ***** válasza:
41%
Kutya vs macska: attől függ mekkora kígyót tartasz. :D [Amúgy mindkettővel elvagyok, volt macskám, van kutyám, de inkább a hüllőkre vagyok rábuzulva, nem, nem etetek kígyót macskával/kutyával kérdezd csak meg az előző 11 macskánkat. :D]
2022. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%
Minden állat jöhet. Volt már kutya,macska, teknős, halak, sikló, papagáj...
2022. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
71%
Mindkettő nagyon szerethető.
2022. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

2 hónappal ezelőttig egyértelműen kutyás voltam évtizedekig, de akkor hazahozott a fiam egy sérült, nyakig olajos, tenyérnyi, kiszáradt, alultáplált kismacskát, aztán állatorvos, pár napig 2 óránként fecskendős, majd cumis etetés. Terveztünk gazdát keresni, de a kezdeti nehézségek alatt olyan erős kötelék alakult ki, hogy maradt.

Vasárnap lesz két hónapja (állatorvos szerint most lehet úgy bő 3 hónapos).

Tehát most már kutyás-macskás vagyok, bár sosem gondoltam volna, szeretem a cicákat, anyunál is van, de azt gondoltam nekem itthonra nem kellene. Tervezetten nem is lett soha, de aztán bepottyant az életünkbe a mi kis trollunk és már marad, amíg él, már elképzelni sem tudnánk nélküle.

Kutya nem volt túl lelkes (idős már, 12 éves német vizsla) eleinte, de megbékélt a helyzettel.

2022. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!