Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy introvertált inkább...

Egy introvertált inkább macskás vagy kutyás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Talan macskas, mivel a kutya normalis esetben "kikenyszeriti" a talalkozast masokkal, addig a macska nem feltetlen kivan semmifele interakciot mas emberekkel.
2018. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Introvertált vagyok és cicám van
2018. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nincs erre szabály, de általában inkább cicás.

A kutyákkal naponta többször is ki kell menni az utcára, ahol esetleg beszédbe akarnak vele elegyedni stb., míg a macskákkal otthon is lehet foglalkozni, ha az illető egyedül van.

2018. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Introvertált vagyok, és cicás. El sem tudnám képzelni az életem egy kutyával, hogy napi többször több órára kivigyem sétálni az utcára, nekem az már túl sok lenne, és folyton csak stresszelnék, hogy már megint emberek közé kell mennem. A macsekot a házban is könnyen le tudom fárasztani egy gumilabdával vagy valami huzigálós játékkal, nem kell folyton az utcán lennem vele. A cicusomat egyébként szoktam sétáltatni, de csak az udvaron, ahol van sok érdekes felfefeznivaló, mert amúgy benti cica (sajnos elég rossz környéken élünk, sok a mérgezés + sok az autó).
2018. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Macskás,
2018. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem.
2018. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Macskás vagyok
2018. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Én akkor nem tudom mit mondjak :D inkább introvertált vagyok és 2 kutyám van :D de volt cicám is. Mondjuk én lehet hogy ambivertált vagyok inkább, nem is tudom. Az valahol a kettő között van. Na mindegy. Ezt sose tudtam eldönteni, de inkább intro mint extro. Szóval lehet kutyás is egy zárkozottabb személyiség.
2018. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én introvertált vagyok, kutyám van. Nem lakótelepen, hanem kertes házban lakunk, de naponta igyekszem sétáltatni. Hát nem mondom, hogy mi vagyunk a legszociálisabbak a környéken. Ugyanakkor azt vallom, hogy még introvertáltként sem gubbaszthatok folyamatosan otthon, és a kutyámmal felfedeztem több olyan helyet is, ahol szeretek lenni, egy nagyon jó barátnőmmel is a kutyázás hozott össze.

Van itthon a hugomnak macskája is, de vele nem találtam meg a közös hangot.

2018. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Introveltált vagyok, kutyám van és utálom a macskákat
2018. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!