Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat egy lakásban...

Miért ugat egy lakásban tartott kutya állandóan évek óta?

Figyelt kérdés

A szemközti társasházban van egy kistestű kutya. Szemmel láthatóan szeretik, setaltatjak, de mi évek óta megőrülünk már tőle.


Nálunk csukva az ablak de náluk nyitva és most is ugat megállás nélkül, a tv-t sokkal hangosabban hallgatjuk mint kéne, mert annyira idegesítő az ugatasa.


Nyáron sokkal rosszabb a helyzet amikor mindenkinel nyitva az ablak, a kutya általában fél 5-kor kezdi... En mar nem tudom mit tegyek, de baromira idegesítő.


Szerintetek mi baja lehet a kutyának?


2022. okt. 8. 22:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, most megneztem, náluk is csukva az ablak, de így is halljuk...
2022. okt. 8. 22:45
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Semmi baja nincs, társadalmi együttélésre alkalmatlan bunkók a gazdái, és nem nevelték meg.
2022. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy öreg bácsi a gazdája. A szomszédban lakik az elvalt szintén idős felesége, már arra is gondoltam, hogy azért ugat szegény, mert tudja hogy a másik gazdája a szomszéd lakásban van... De kb 5 éve ez van...
2022. okt. 8. 22:57
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg ő nem hallja, így nem zavarja. Próbáljatok meg szólni neki.
2022. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos zárt az udvari kapu meg a lépcsőhaz is náluk. Nem suketek, az biztos, mert az ablakból látom néha hogy beszélgetnek más kutyásokkal is.


A kutya az utcán teljesen normális, cuki kis állat egyébként. Csak nem értem, miért ugat szinte állandóan, ha a lakásban vannak... 🤨

2022. okt. 8. 23:05
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

A megoldás benne van a szövegedben. Mert egy kistestű divat vakarék. A kutyáknál a tömeggel fordítottan arányos a kisebbségi komplexus ,a mindenkire támadás és az alacsony IQ szint. Ez még rosszabb ha korcs is a kutya egyben.

Nálunk ugyan ez a szitu panelban, már a 3. kutyaugattatós szomszédnál járunk ,mindig amikor azt hinné az ember hogy már vége ,kitalálja egy másik barom hogy ő cuki kis divatvakarékot fog tartani. Nekem évekig keserítette az alvásomat a szomszéd 2 lakással arrébb lévő korcs tacsis vénkrva ahogy reggel elment otthonról ,a döge 1 órán át ugatott úgy hogy csak levegővételnyi szünetet tartott kb. Pont az az óra volt amíg még aludhattam volna. Most 3 szinttel lejjebb ugat egy pocok méretű kutya úgy hogy én is hallom tompán ,a wc ben még jobban csukott ablaknál pusztán a beton és a lakások közti hangterjedésből. És elvileg ez egy úri család magas végzettséggel akik elvárják hogy előre köszönjek neki a folyosón stb.

Akkora tirpák a gazdája hogy amikor nyitva volt az ajtajuk és kiszaladt a pocok rámtámadt ugatva ,még csak rá se szólt csak mosolygott hogy milyen kis édes aranyos az ő kis kutyája ahogy tőle zeng az egész lépcsőház .


Sajnos ilyen hülye emberekkel élünk együtt. Fellépni csak úgy lehet ellenük ha többségi aláírásgyűjtést kezdünk.Ahhoz meg már nem mindenki tökös.

2022. okt. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
6. A divatkutyák nem hülyék. Egyszerűen neveletlenek és elhanyagoltak,unatkoznak.
2022. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Á nem , csak a saját nevét nem ismeri föl a saját gazdájának 4 év után. Meg alapvető utasítást hogy menj a helyedre 10 kell neki kimondani mert elindul azt négy lépés után visszakanyarodik és körbe körbe kóvályog mint gólyaszr a levegőben.

Nagytestű kutyákra nem jellemző az ilyen mértékű ostobaság és taníthatatlanság.

Az agy méretével lehet összefüggésben.

2022. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó ha az agy méretével lenne összefüggésben, akkor ezt a választ most nem én gépelném, hanem mondjuk egy elefánt.

Te nagyon okos...

2022. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Neked tényleg elefánt agyad lehet ha nem tűnt fel hogy kutyákról beszélgetünk és nem különböző fajok viselkedéséről.
2022. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!