Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom kiszoktatni a...

Nem tudom kiszoktatni a kutyám! Állandóan a lakásban űrit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam a csepegtetőtől kezdve a pelenkáig, a napi órás kint létig, de semmi, mindig az ajtó melletti újságpapírra kakil és pisil( bár az utóbbit máshol is csinálja). Nem tudom mit tehetnek, hogy végre kint végezze el a dolgát...

2013. nov. 12. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany honapos? Enyemet, amikor kicsi volt,ketorankent hurcolgattam ki, ennek ellenere mikor hol sikerult neki, aztan 4-5 honaposan pikk-pakk hirtelen szobatiszta lett. Sokat segitett, hogy veletlenul atszokott a szomszed kutyus, rapisilt egy helyre az udvarunkon, es az en kutyam az is odajarogatott, mert le akarta mindig pisilni a masik kutya otthagyott szagat, gondolom en.
2013. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intense ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kutyus?

Pelenkát dobd ki, csepegtetőt is (nem tudom mi az de biztos nem kell) és vidd le 2 óránként. Kaja-ivás-alvás-játék után MINDIG, periodikusan. Lent addig sétálgassatok amíg nem ürít, akkor dicsérd meg nagyon, és sétáljatok még egy kicsit hogy ne tartsa vissza máskor azért, hogy többet legyetek lent. Ha bent piszkít szó nélkül virágos felmosóval összeszedés.

2013. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Próbáltad-e már elvenni az újságpapírt? A kint az sétát vagy kertet jelent, és ha kertet, sétálni viszed-e rendesen? Eddig hogyan próbálkoztál a szobatisztaságra nevelésével?
2013. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2013. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

5 hónapos Bichon Havanese.

Az baj, ha kint van az udvaron annyira örül, hogy semmivel nem foglalkozik csak szaladgál, na meg a másik kutyánkkal játszik.

Megpróbálom a 2 óránként sétáltatni!

2013. nov. 14. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!