Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított 2 éves kan...

Ivartalanított 2 éves kan kutyusnak keresek csirkementes tápot,kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Jelenleg "Brit care weight loss rabbit & rice 12kg" tápot kap a kutyusom. 2éves ivartalanított kan Golden Retriver,aki allergiás a csirkés tápra. Sajnos ez a táp nagyon drága lett,már 21.000Ft a 12kg. Alig van választék olyan tápokban ami csirkementes és ivartalanított kutyáknak van...

2022. okt. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ertem, mit takar az, hogy ivartalanitott kutyaknak valo tap? Ez mit jelent neked? Azt, hogy kaloriacsokkentett? Kover a kutyus? Oke, de konkretan az se ivartalanitott kutyaknak van, hanem dagi kutyusoknak :D

Szoval akkor csirkementes, dietas tapot keresel, igaz? Csak hogy pontositsam, mert nem ertem igy.

2022. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Lukullusak és Markus-mühlének is csirke mentes a legtöbb tápja,alacsony zsírtartalommal.

Ráadásul mindkettő hidegen sajtolt:-)

2022. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Igen,akkor fogalmazzunk így. Light,diétás tápra gondoltam. Nincs elhízva a kutyus ,de ivartalanitás után hajlamosak rá az állatorvos szerint,illetve a hugy utakban is lehet probléma,pl hugykö ami nem kellemes a kutyusnak. A jelenlegi táp sajnos egyre drágább..:( Nem akarok szart adni neki,de a jelenlegi anyagi helyzet megnehezíti,amiről nem szegény kutyusom tehet. Ezért probálok keresni más alternatívát,végig böngésztem a netet,de nem talàlok olcsobban,max csirkésbe,ami nem jo.
2022. okt. 17. 22:43
 4/4 kovibriii94 ***** válasza:
Eukanubának van csirkementes tápja, nekünk nagyon bavállt.
2022. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!