Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kiskutyát...

Hogyan lehet a kiskutyát rávenni a kutyaruha viselésére? Mindig leszedi magáról!

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem kínai meztelen kutyusom van. 6 hónapos koráíg nem adtam rá ruhát, mert ugye nyáron minek, nekik is melegük van. Most, hogy bejött ez a hűvösebb idő, egyszerűen ráadtam a ruhát. Meg se próbálta magáról levenni, hiszen örült, hogy nem fázik. Ilyen egyszerű szerintem. Amíg egy kutya nem fázik, nem kell rá ruhát adni, akármilyen jópofán néz is ki.

Sok meztelen kutya tulaj, akiknek van udvaruk is, bizony egy pisi erejéíg ki-ki engedik a kutyáikat télen is ruha nélkül, és semmi bajuk nem lesz.

2010. szept. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ő egy mini csivava,és igenis igényelné a ruhát,mert hiába nincs hideg a lakásban,mégis fázik!Nem értem ,miért kell leosztani a másikat,tudjátok a kis termetű fajkutyákra kell a ruha,ha nem akarod,hogy megfázzon!Köszönöm azoknak,akik normális válaszokat adtak,ma ki is próbálom őket :)
2010. szept. 28. 08:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fázna, nem zavarná a kutyakabát, hanem örülne, hogy nem fázik, tehát ha nem engedi, akkor ne erőltesd, majd ha fázni fog, engedi.
2010. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Régóta van nálad?
2010. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Körülbelül másfél hónapja,és még csak 3 hónapos!Azt hiszi,játszani akarok vele,azért adom rá a kabátot!
2010. szept. 29. 07:53
 16/17 anonim válasza:

Szerintem semmi baj nincs a kutya öltöztetéssel, aranyosak. Nagyon hasznosak a hideg évszakokban. Pl. a yorkinak szinte nem is szőre van, hanem haja. Szerkezetileg nagyon közel áll az emberi hajhoz, szóval nem igazán melegít. Az esőkabát kölönösen hasznos, hiszen nem lesz vizes a szőre, v. nem annyira és nem kell hajszárítózni. De tényleg csak sáta előtt érdemes ráadni, mert akkor elterelődik a figyelme, otthon amúgy is felesleges a ruha.

Nem kell azzal foglalkozni, hogy ki mit mond,v. hogy idétlen-e,mert az állat egészsége a legfontosabb.

2010. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért van egy kis különbség, és nem mindegy, hogy egy kutyaruha ilyen:

[link]

vagy ilyen:

[link]


Ha a kutya nem fázik, nem kell neki a ruha, ha fázni fog, el fogja fogadni, mint az ember, ha nem fázunk, nem veszünk fel bundát.

De azért ha már kabátot kap az a kutya, hülyét ne csináljon belőle a kedves gazdi, csak azért, mert szerinte cuki...

2010. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!