Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana helyett Orijen?

Acana helyett Orijen?

Figyelt kérdés

A kutyámat Acanával etettem, de hasmenése lett, ezért szeretnék tápot váltani. Az Orijen összetevők alapján nagyon jónak tűnik, de eléggé hasonló összetevői vannak, mint az Acanának (pl. gyógynövények szempontjából).


Be merjem vállalni vagy inkább keressek teljesen más forgalmazót? Még a Taste of the Wild tápok is szimpatikusak.


2010. szept. 28. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy kisebb kiszerelést, mondjuk egy 4 kilóst (bocsi, nem tudom, pontosan mekkora a kis kiszerelés belőle). Ha beválik, vegyél nagyot, ha nem, akkor keress mást. :)
2010. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ugyan az a cég gyártja mind a 2 tápot. Szóval nem hiszem hogy sok a különbség. Most váltottál a tápra? Mert ha nem keverted az előző tápjával csak úgy váltottál akkor lehet attól is hasmenése
2010. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog az, hogy a gyártó ki is. Én pl. végigetettem a Purina majd' összes tápját, volt amelyik jó volt, volt amelyik nem.

Ugyanígy a Happy Dog-gal is. Szóval egy próbát megér szerintem, legfeljebb nem válik be. Persze ne hirtelen legyen a váltás, hanem fokozatosan.

2010. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mind a kettő nagyon jó minőség, nálunk bevált az acana, de az orijennek nagyon jó a hat halas tápja, meg végülis az egész termékcsalád! nem írtad mekkora kutyusod van, ha esetleg válokatos a kutty, vagy kis méretű akkor a webkutyáról tudsz rendelni 40 dkg-os kiszerelésben is (nincs postaköltség) meg tudod kóstoltatni ha ízlik akkor jöhet a nagyobb kiszerelés
2010. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!