Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Most mi legyen?

OliaTIRA kérdése:

Szerintetek? Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megnyugtatni egy fiu kutyat? Egesz nap szukol a szomszedban. Es idegesit. A szomszed nem ivartalanitja.
2010. szept. 28. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
szukol? :)) ezt még nem hallottam. Ivartalanísd. Máshogy nem lehet.
2010. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a szukol?
2010. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűköl!
2010. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs ekezet opera mini 5. ja. nem az en kutyam
2010. szept. 28. 12:36
 5/7 hell-ikon ***** válasza:

Nem biztos, hogy azért szűköl, mert nincs ivartalanítva.:)


Az utcánkban az egyik kutya annyira gazdás, hogy teljesen ki van bukva mikor a gazda egyáltalán kilép az utca ajtón, hát még ha el is megy, akkor egész addig koncertezik teljes torokból míg haza nem ér.:) (Még mázli, hogy nyugdíjas és többet van itthon, mint máshol:))

2010. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) de tudom hogy nincs ivartalanitva. van ott egy lany kutya is. nem tudom mit lehetne tenni. egesz ejjel is csahol szukol. a gazdijat nem erdekli.
2010. szept. 28. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

ja én tökre félreértettem, azt hittem a te kutyád megy át a szomszédma szukázni:D Bocsi.

első voltam

2010. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!