Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyám inkáb a hideg...

Idős kutyám inkáb a hideg kőre fekszik meg a hűtomatracra miért?

Figyelt kérdés

Hűtőmatrac a közepes testu vastagabb szőrű kutyamnak van lent, mert neki miota futenek azota melege van sokszor. Igy neki vissza raktam. Baral a puha fekhelyet is sokszor hasznalja.


Viszont eszre vettem mar a multheten is hogy az idős kutyam 11,5 eves kistestu rajta fekszik. Gyorsan elhivtam onnen mivel 2 hete voltunk felfazassal orvosnal.


2.an mutottek a szemenel egy pukli miatt ami nőtt. Na műtet ota csak a parkettan fekszik, meg ejszaka is arra keltem hogy a hűtőmatracon fekszik. Felvettem. De a parkettan fekudt tovabb.

De az nem hideg szerencsere.


Varrat szedesig beviszem a munkahelyemre, de ott hideg a kő. Allandoan a hideg köre ment es mar remegett. Igy tegnap mar jo reszt ketrecben volt mivel nem volt hajlando a neki leteritett törcsire fekudni.


Amugy egy fazos kutya, mar ruhazom, mert fazik kint,remeg,meg mint irtam fel is fazott, voltunk vele dokinal is.


Szoval nem igazan ertem :/


Nincs láza, nem forró a kutya.


Etvagya van iszik is. Jo a kedve.


2022. nov. 5. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy fáj valamelyik izülete, és azt hűti így?
2022. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Kutya mindig Földi sugárzási pontra fekszik .
2022. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Izületi dologra en is gondoltam, de a mozgasan nem látszik semmi, fut a labda utan vagyis műtét elott, most csak porazos seta van ugye. Illetve kap izuletvedot. Bar miota kiirtam a kerdest azota a kanapen alszik :D :D
2022. nov. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!