Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen ködös, hideg időben...

Ilyen ködös, hideg időben elég a Yorkienak a vékonyabb kötött ruha vagy kell már a bélelt kabát?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 05:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Nekem jack russellem van, mikor bejöttek az egerek, ő írtotta ki őket és még jópár állatka halála az ő számláján van, mert bejöttek a kertbe. Rengeteget tud mozogni, 5-10 km-eket biciklizünk, meg még nagyobbakat túrázunk, de ettől függetlenül télen kell rá kabát, mert felfázik, öntudatlanul bepisil és elkezd prüszkölni is.

Ez azért van, mert benti kutya, sőtt a takaró alatt alszik, saját elhatározásból (addig bököd, amíg fel nem emelem neki).

A sétához, sőtt még a futáshoz is kap ruhát, ha hideg van, egyedül az agilityhez nem, mert ott valóban olyan tevékenységet végez, amivel elegendő hőt termel, hogy ne fázzon meg.


Amúgy mindig azt adom rá, amit én is pluszban felveszek, mivel imádja a meleget, semmi baja nem lesz ha véletlen túlöltöztetem.

2022. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Hat nem tudom, nalam a kutyasetaltatas a kutya setaltatasat jelenti. O is setal, en is.

Ertelemszeruen ez nem futas, illetve talan amiatt, mert en varosban lakom es itt soha nem is engednem el poraz nelkul, nalam ez porazas setat jelent.

Nem tudom mi az andalgas jelen esetben, de en se gyokkettovel setalok, de nem is futok.

Kossunk mar bele ebbe is.

Akkor se osszehasonlithato a seta a munkaval vagy az intenziv futassal.

Ha te minden seta alatt futsz a kutyaddal 11-es, akkor pontosits, mert lefogadom, hogy a legtobb embernek a seta a setat jelenti.

Es akkor most mindenki annyiszor igyon egy felest, ahanyszor leirtam a seta szot.

Hahaha 🙈

2022. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell látnod, hogy mennyire fázik a kutyád. Mozog-e még szívesen, vagy inkább összehúzza magát. Én nem csak a hőfokot nézem, hanem hogy száraz vagy nedves idő van-e. Nekem egy kistestű utcáról mentett kutyám van. Száraz időben elég lehet a pulcsi, amikor már elkezd fázni, nedves időben vízlepergetőt adok rá, ami kicsit vastagabb a kötöttnél, az én kutyám amúgy is utál elázni (gondolom, ázott eleget, amíg az utcán élt), szóval nyárra is van esőkabátja. Egyébként van a mínuszokra még vastagabb kutyakabátja. Hogy mások mit szólnak, az meg a legkevésbé sem érdekel, az számít, hogy a kutyám hogy érzi magát.
2022. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!