Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem a kutya kinti állat...

Szerintem a kutya kinti állat és utálom ha bent van a házban, párom pedig egy ágyban is alszik a kutyákkal. Hogy jussunk kompromisszumra?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 01:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%
9-es, ez nem igaz.
2022. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

Ahol a kutya benti léthez szokott, ott nem helyes kirakni. Pont.


Nem fogja megérteni, miért kell mennie 2-3-x év után, miért nem lehet a gazdája mellett, ahogyan eddig is, miért kell télen kinn fáznia - és itt nem a fifikékről beszélek, hanem egy rövid szőrű bármilyenről, legyen rotti, dalmata, vizsla, pibull, etc.


Akinek nem fér bele, hogy benti kutyással kezdjen kapcsolatba, ott nem kell.


Én sem szívelem a madárpókot (pedig az aztán nem foglal nagy helyet), de nem is jövök össze olyannal, akinek van.

Éppúgy ahogyan gyerekes férfival sem, mert nem vagyok oda a gyerekekért.

2022. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
14%

Fogadjunk, hogy te vagy a férfi, a párod pedig a csaj, aki kutyákkal ágyban alszik.


Én legalábbis ezt látom mindenfelé, hogy sülve főve együtt alszanak, hálnak a kutyákkal a mai csajok..


Nagyon nagy divat lett mostanság ez.


Hagyd el. Nem fog megváltozni.


Nekem rengeteg ilyen kutyás csajom volt, csak második lehetsz mindig, és mindig a kutya lesz az első. Szakítás és kész.

2022. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
89%

Nalunk is az lett a kozos nevezo a mostani parommal, hogy a kutyam bent maradt, de nem aludtunk egy agyban vele. Mondjuk alap, hogy nem rakom ki a tacskomat, egyreszt telen abszolut alkalmatlan a kinti tartasra, masreszt meg addig 7 evig bent elt, ehhez szokott.

Amugy alap, hogy a kutya az elso, igen :D

Marmint olyan szempontbol, hogy felelosseget vallaltam erte, ha beteg, akkor elviszem orvoshoz es ha kell, az osszes megtakaritasom rakoltom, ha el akarok menni valahova 2-3 napra, ahova nem johet, akkor meg kell oldani, hogy valaki vigyazzon ra, szoval a programokat is igy kell alakitani.

Szoval igen, igazodni kell a kutyahoz, de en ezt vallaltam, nem fogom egy pasi miatt se kidobni. Szerencsere amugy csak itt gyakorin akkora problema a benti kutya, mert a valo eletben egy pasimat se zavarta soha :D

2022. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
Tedd meg azt a szívességet a párodnak, hogy szakítasz. Ebben nincs kompromisszum, ráadásul nincs is igazad.
2022. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
84%
A kutya volt előbb, része a csomagnak, így ismerted meg a párod, ha te tudod magadról, hogy neked más a hozzáállásod, nem kellett volna vele összejönni. Én sem ismerkedek dohányzóval, mert nem viselem el a cigiszagot, cigifüstöt, nem várhatom el, hogy egy kapcsolatban letegyék a cigit. Olyannal kell ismerkedni, akivel nincs összeegyeztethetetlen ellentét, nem elég, hogy tetszik, meg legalább van kivel kefélni...
2022. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk is bent alszik a kutya, de azért ágyra nem megy föl. Mindennek van egy határa.

Beszéld meg vele, hogy alakítsatok ki neki egy fekhelyet valahol a szobában vagy akárhol, de akkor sem egy ágyban az emberrel. Amúgy lehet kapni kifejezetten kutyaágyat, egy olyat beszereznétek a kutyusnak és alhat is ott, de azért mégsem emberek közt.

2022. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%

Nalunk is az agyunkban alszik a kutyam. Ha a pasimnak ez nem tetszene,nem lenne a pasim 😂 Mar az elejwn figyeltem,h szereti-e a kutyakat igazan.


A kutya jo szuro az onzo ,felelosseget nem vallalo, szerertet kimutatasara keptelen emberek kiszuresere!!!!

2022. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%
Nemrég olvastam kutyabarát szálláskeresős csoportban, hogy a gazdik kifejezetten olyan szállást kerestek, ahol a kutya velük alhat az ágyban, mert a kutya epilepsziás, és a rohamai miatt kell, hogy velük aludjon. Hogy a kutyát közösen vállalták-e, vagy már megvolt korábban valamelyiküknek, azt nem tudom, de példának leírtam, hogy ilyen is van (találtak szállást egyébként).
2022. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
29%

"A kutya jo szuro az onzo ,felelosseget nem vallalo, szerertet kimutatasara keptelen emberek kiszuresere!!!!"



Gratulálok! :D :D :D Te aztán most olyan életigazságot mondtál.


Itt is látszik, hogy a kutyás csajok valami teljesen más világban élnek

2022. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!