Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám éjjel, nappal alszik....

A kutyám éjjel, nappal alszik. Egy nap max 10percet van lábon. Miért lehet ez? Szívbeteg és a lábait is műteni kéne, amit a szíve miatt nem lehet. Lehet, hogy ez a gond? Fájnak a lábai?

Figyelt kérdés

Kétnaponta pár percig úgy megy mint egy robot, nagyon lassan, darabosan, gondolom ez is a lábai miatt van.

Napi kétszer kap szívgyógyszert és egyszer porcerősítőt.

Próbálok vele játszani, eldobom a kis plüssöket, kétszer visszahozza, majd nem adja oda és nem engedi, hogy elvegyem. Kicsit rágcsálja és ennyi, megint lefekszik. Vettem ilyen jutalomfalatos játékokat, azokkal egyáltalán nem játszik, nincs türelme, vagy nem érdekli.

Már nem is akarok vele játszani, mivel nem akarom, hogy megfájduljon a lába. Így viszont gondolom, hogy nagyon unalmas az élete..

Nagyon szomorú vagyok, hogy így szenved.



2022. nov. 17. 23:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Beteg szegény, nem érzi jól magát. Ne piszkáld feleslegesen, simogasd sokat, legyél vele, de ne akard mozgatni, ha ez neki láthatóan fájdalmat okoz.
2022. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy csak hozzászokott a lustasághoz, fekvéshez, alváshoz, de a válaszaitok alapján, inkább fájdalma van, amit nagyon sajnálok és mélységesen elszomorít.

Legközelebb rámenősebb leszek az orvosnál is, hogy mondja el megint az állapotát. Mert eddig nem mondta el pontosan, "csak" annyit mondott, hogy szívbeteg és műteni kéne a lábait, de veszélyes lenne emiatt és kellenek a gyógyszerek.

2022. nov. 18. 08:50
 13/36 anonim ***** válasza:
33%
Egy fájdalomcsillapítót mindenképp harcolj ki, addig is - semelyik kutyusnak nem szabadna fájdalomban élnie. :/
2022. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Ha olyan súlyos lenne a helyzet, akkor csak írt volna.

Én még mindig inkább a lustaságra gyanakszom, hogy hozzászokott.

De legközelebb megkérdezem.

2022. nov. 18. 18:24
 15/36 anonim ***** válasza:
79%

Azért ez nekem gyanús. Doki tudja, hogy ilyenek a mindennapjai?


Hosszútávú fájdalomcsillapítókat ki kéne próbálnotok, amiket elég csak havi 1-2szer beadni, mert ha javuk tőle az állapota, akkor mindenképp javallott.


Ha még így sem, akkor el kellene rajta gondolkodni, hogy ez még mindig életminőség-e vagy sem.

2022. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Egyik előző kommentemben írtam, hogy tudja és azt mondta, hogy játszak vele.

De a csivim nem akar játszani.

Miért ne lenne életminőség?

Szeretik, finom ételt, jutalomfalatot kap, simogatom, beszélek hozzá, hozzábújok, néha kimegyünk..

Vannak nála sokkal betegebb kutyák és az idősek is egész nap fekszenek, alszanak.

Akkor őket is meg kell ölni?

Szerintem ti nagyon túloztok.

Ilyeneket többet ne írjatok!!

Továbbra is arra gondolok, hogy inkább csak lusta.

2022. nov. 18. 20:01
 17/36 anonim ***** válasza:
15%
Konkrétan csak azért van életben, hogy te putyukázhasd, önálló mozgásra képtelen 10 percen túl.
2022. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a gazdája a lusta...
2022. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%
Mi a probléma a lábával?
2022. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem kéne hülyeségeket írni.

Naaagyon eltúlozzátok.

Az orvos szerint nincs más baja, de itt ilyeneket írnak, hogy altassam el.

Mi van???

Nektek van kutyátok? Mert akkor sajnálom szegényt!

A másik meg ismeretlenül irja, hogy lusta vagyok.

Nevetséges.

Ha nem tudtok értelmesen válaszolni, akkor legalább magatokat ne égessétek!

Porckorong probléma.

A csivim hozzászokott a lusta életmódhoz és ehhez kértem tanácsokat.

Lehetőleg intelligens emberektől.

2022. nov. 20. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!