Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám éjjel, nappal alszik....

A kutyám éjjel, nappal alszik. Egy nap max 10percet van lábon. Miért lehet ez? Szívbeteg és a lábait is műteni kéne, amit a szíve miatt nem lehet. Lehet, hogy ez a gond? Fájnak a lábai?

Figyelt kérdés

Kétnaponta pár percig úgy megy mint egy robot, nagyon lassan, darabosan, gondolom ez is a lábai miatt van.

Napi kétszer kap szívgyógyszert és egyszer porcerősítőt.

Próbálok vele játszani, eldobom a kis plüssöket, kétszer visszahozza, majd nem adja oda és nem engedi, hogy elvegyem. Kicsit rágcsálja és ennyi, megint lefekszik. Vettem ilyen jutalomfalatos játékokat, azokkal egyáltalán nem játszik, nincs türelme, vagy nem érdekli.

Már nem is akarok vele játszani, mivel nem akarom, hogy megfájduljon a lába. Így viszont gondolom, hogy nagyon unalmas az élete..

Nagyon szomorú vagyok, hogy így szenved.



2022. nov. 17. 23:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

hát nem mindegy hogy csak lusta, vagy mozgásképtelen a fájdalom miatt...


Egyáltalán nem vagy érthető és követhető, mert a kettő tök más.


ha a fájdalomtól nem bír mozogni, akkor egy ez csak életbentartás, nem élet fájdalomcsillapító nélkül.

2022. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Még hányszor írjam le, hogy az orvos tud róla és félévente teljesen átvizsgálja és vért is vesz.

Ő azt mondta, hogy lusta és hozzászokott ehhez.

Ha fájdalma lenne, nyöszörögne, sírna, agresszív lenne és nem enne.

A betegségeit csak plusznak írtam, nem azt írtam, hogy haldoklik.

A csivim lusta lett és ezen szeretnék változtatni.

2022. nov. 20. 22:02
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
Más orvossal is kivizsgáltattad? Ez nem lustaság! Ez abnormális! Akármit is írsz, egyszerűen nem normális, ha a kutyád vegetál! A kutyák fájdalomküszöbe magas, csak akkor nyüszögnek stb, ha már tényleg baromira fáj nekik, vagy még akkor sem. A testbeszéd az, amire figyelni kell, meg a viselkedés. Vidd el másik orvoshoz, teljes kivizsgálásra.
2022. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Igen, összesen 4 orvosa volt. Nincs semmi komoly baja, nincs fájdalma.

Ők mondták, hogy lusta. Az én kutyámnak egyáltalán nem magas a fájdalomküszöbe. Bármi baja volt, torka fájt, megfázott kicsit, vérvétel után.. Napokig remeg, nyöszörög, nem eszik, sántítva jár és a többi..

Felvettem videóra és az orvosok nem hitték el. Azt mondták, hogy színészkedik és sajnáltatja magát. Ilyen ő. :D

Ne írjátok már, hogy nem természetes. Minden barátnőmnek van kutyája, csivis is, ők sétáltatva vannak, teljesen egészségesek és ők is egésznap alszanak. Csak enni kelnek fel.

Amikor néha egésznap náluk vagyok, akkor én is látom, hogy az ő kutyájuk se nagyon mozdul meg.

Ti csak hiperaktív kutyákat ismertek? :D

2022. nov. 20. 22:19
 25/36 anonim ***** válasza:
49%
Mivel feltetted ezt a kérdést, így ezek szerint te sem bízol az orvosok véleményében. Kertelhetsz akárhogy, de ez kicsit elkéstél vele. Egy lusta kutya is tud aktív lenni, nincs olyan, hogy fel sem kel, nem szobanövény baszki. Ez nem normális állapot!
2022. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Valószínűleg 4 jó orvos és a félévente lévő vizsgálatok is tévednek és a ti tippelgetésetek a jó. NEM kételkedem az orvosokban.

Pedig van ilyen baszki. :D Az én csivim és még sok kutya ilyen. Lustaságnak hívják és hozzászoktak.

Tudom, hogy lusta a csivim, már kiskorában is ilyen volt, de szeretnék ezen változtatni.

Ezentúl erre válaszoljatok, vagy ne írjatok.

Nem vagytok orvosok, ne írjatok több butaságot a fájdalomról és altatásról, mert már idegesítő!

2022. nov. 20. 22:56
 27/36 anonim ***** válasza:
49%
Miért tetted fel a kérdést, ha szerinted és az orvosok szerint is minden oké vele?
2022. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Nem az egészségügyi állapotáról kérdeztem!

Az csak plusz információ volt, hogy érthetőbb legyen a kérdés.

Négy jó orvos után, majd az itteni embereket kérdezem meg egészségügyi dolgokkal kapcsolatban? Ezt nem gondolhatjátok komolyan!

A lustaságával kapcsolatban kérdeztem, hogy változtathatók e rajta.

2022. nov. 20. 23:02
 29/36 anonim ***** válasza:
Miért nem a 4 állatorvost kérdezed?
2022. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Amint írtam, kérdeztem őket.

Azt mondták próbálkozzak, vettem játékokat, plüssöket, jutalomfalatos játékokat..

Most már azt mondta, hogy ha nem akar ne erőltessem, majd ha akar, akkor játszak vele.

A barátnőim kutyái is lusták, pedig mindenhová viszik magukkal.

Gondoltam, hogy hátha más is ilyen helyzetben van ás vannak ötletei.

Tévedtem! Az oldal tele van okoskodókkal, akik butaságokat írnak és felidegesítenek ezek a válaszok. :D

2022. nov. 20. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!