Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám éjjel, nappal alszik....

A kutyám éjjel, nappal alszik. Egy nap max 10percet van lábon. Miért lehet ez? Szívbeteg és a lábait is műteni kéne, amit a szíve miatt nem lehet. Lehet, hogy ez a gond? Fájnak a lábai?

Figyelt kérdés

Kétnaponta pár percig úgy megy mint egy robot, nagyon lassan, darabosan, gondolom ez is a lábai miatt van.

Napi kétszer kap szívgyógyszert és egyszer porcerősítőt.

Próbálok vele játszani, eldobom a kis plüssöket, kétszer visszahozza, majd nem adja oda és nem engedi, hogy elvegyem. Kicsit rágcsálja és ennyi, megint lefekszik. Vettem ilyen jutalomfalatos játékokat, azokkal egyáltalán nem játszik, nincs türelme, vagy nem érdekli.

Már nem is akarok vele játszani, mivel nem akarom, hogy megfájduljon a lába. Így viszont gondolom, hogy nagyon unalmas az élete..

Nagyon szomorú vagyok, hogy így szenved.



2022. nov. 17. 23:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy tudod mi a poén? Szívbeteg kutya is tud aktív lenni, fájós lábú kutya is tud aktív lenni, lusta kutya is tud aktív lenni. Ezt a 3 dolgot együtt véve is tud aktív lenni egy kutya. De a tiéd csak vegetál, kb halott és akármennyire szépíted a dolgot, attól még nem lesz normális a viselkedése egyszerűen sehogy. Szerintem kamu a 4 orvos, mert ilyen a világon nincs. Normális állatorvos erre nem mondja, hogy normális és próbálj vele játszani stb. Én itt befejeztem, menthetetlen a leszarom hozzáállásod. Minden jót.
2022. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Már ez a kommented sem kellett, mert nem igaz. :D

Ha valamit nem látsz és nem tudsz, akkor NEM kéne okoskodni és tippelgetni, majd IGAZNAK állítani az egészet.

Nektek 6xor írtam le a válaszom, de még mindig nem értitek.

Akkor mit erőlteted?

Nem a kutyám vegetál, hanem az itteni emberek, de nem kicsit. :D

2022. nov. 21. 01:37
 33/36 A kérdező kommentje:

A kommentem után, saját magam és a ti megnyugvásotok érdekében, egész éjjel fent maradtam és a csivimet figyeltem, mivel mindig észrevettem, hogy éjszaka sokat evett, a vizét is mind megitta és sokszor jött fel, le az ágyba.

Nem hittem el amit láttam.

Úgy tettem mintha aludnék és mikor éreztem, hogy lement az ágyból vártam kicsit és megkerestem.

A nappaliban volt és a plüssökkel játszott, rágta és a fejével eldobta őket és 18as dolgokat tett velük. Még szaladgált is és az akváriumot is nézte. Órákig lefoglalta magát! Még most is játszik. A ruhaszárítóról próbálja lehúzni a felsőmet, de nem szólok rá, hogy ne hagyja abba. :D

Reggelenként mindig láttam, hogy evett és ivott is, de akkor nem csak ezt csinálja, hanem ő ilyenkor él.

Ezért megérte ébren maradni és meglesni.

Nem tudom, hogy eddig miért nem jutott eszembe!

Nagyon megnyugodtam, mert nem akartam, hogy ilyen unalmas élete legyen.

Most viszont az a gondom, hogy miért éjszaka van ébren.

Hogy ne zavarjam? Vagy ilyenkor tud rosszalkodni? :D

Majd erről is megkérdezem az orvost, itt már elég vita volt a semmiért.

2022. nov. 21. 05:43
 34/36 anonim ***** válasza:
46%
Hirtelen mostmár repülni is tud.
2022. nov. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
75%
A porckorong nem láb, hanem gerincprobléma, ugyhogy az ágyból le fel ugrálással ésszel.
2022. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

A gerincével kisebb probléma van, inkább a lábai és a szíve a gond.

Nem ugrál, van lépcsője, de amikor mozgolódik, vagy felkel a combomról akkor megérzem.

Eddig azt hittem, hogy csak enni, inni és pisilni megy, álmos voltam, nem volt kedvem leselkedni.

Most viszont nagyon felhúztam magam és meglestem. :D

2022. nov. 21. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!