Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet? Szegényt...

Milyen fajta lehet? Szegényt bedobták hozzánk.

Figyelt kérdés

Kb 1 hete dobták be hozzánk ezt a picurkát, a svájci juhászom egyből jelzett hajnalban de azt hittem hogy csak a szokásos hétvégi bulizós hajnali járókelőket ugassa annyira....

Úgy hiszem tudhatták hogy itt jó helye lessz mivel a svájci is befogadott kutyuli és híres a falunkban az én jeges macim, de a lényeg az hogy épp hogy túlélte ez a csöppség kb 1 hónapos körül van szerintem, bolhás volt és piszkos és nagyon éhes, talán ha nem kelek korán vagy ha a svájcim nem vigyáz rá már nem élne.most nagyon jól van és boldog, az ágyamban alszik, és tele a poci minden nap :)

Amint lesz anyagi lehetőségem állatorvossal is megnézetem,

Segíteni kellene a faj be azonosításához, illetve néhány jellemző tulajdonság amit tapasztaltam vele kapcsolatban :

- nagyon okos, egyértelműen jelzi szükségletetit= kaka-pisi vagy ha éhes

- játékos és barátságos, vendékekhez örömmel szalad és könnyen ismerkedik.

- nyugodt és órákig is elvan egyedül nyüszítés nélkül

Jó vérvonalú állatka lehet a felmenője



Nagyából enyi köszönöm



2022. nov. 20. 01:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudod hogy bedobták? Nem e ő bujt be/ kóborolt el a gazdijától?
2022. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Keverék, akita vagy shiha inu lehet benne. Kössétek fel a gatyátokat! :D
2022. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Kerdezo, nagyon szep dolog, amit tettel, de a helyedben nagyon atgondolnam, hogy belefer-e anyagilag meg egy kutya.

Most jelenleg 0 immunrendszere van oltasok nelkul, raadasul masik kutyad is van, iszonyatosan gyorsan be kene oltatni.

A legveszelyesebb a parvo, ha most oltasokra sincs penzed, akkor a 200 ezres parvo kezelesre se lesz.


Na de masik meg az, hogy tenyleg merlegelni kell, belefer-e. Nagyon cuki, tenyleg; de ne az erzelmek vezessenek hanem a jozan esz.

2022. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%

Én a helyedben elsőnek feltenném a facebookra, hogy nincs e esetleg gazdája.

Mert én sem értem honnan gondolod hogy bedobta valaki?!

Ennyi erővel az ilyen kitette volna az utcára és kész!

Lehet csak elkóborolt tényleg!

2022. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%
Már csak ezért is minél hamarabb állatorvoshoz kellene vinnie, hogy az megnézze, van-e benne chip.
2022. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket!

Vígül elajándékoztam a munkatársamnak, nagyon örült neki és megígérte hogy gondos és szerető gazdája lessz.

Bár szerettem volna megtartani, de több okból kifolyólag is lett így a legjobb.

2022. nov. 21. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!