Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuyták orra ugye állandóan...

A kuyták orra ugye állandóan nedves. Az én kutyámé is, de iszonyatosan büdös, Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A kutya orrának,olyan szájszaga van,de biztos nem a szájából jön,mert ha egy kicsit letörlöm az orrát az ujjammal,akkor az ujjamon lévő váladék is büdös. a kutya 5 hónapos,ugyanazt eszi,amit mi,és minden szükséges oltást megkapott. Nem veszek rajta észre semmi betegségre utaló jelet.
2008. dec. 25. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért lehet így, mert mindenhova szaglászik. Teszem azt a trágyába. Ez tök természetes. Ne aggódj!
2008. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy nem nedves állandóan a kutyák orra :) van,hogy kicsit kiszárad,de az semmi,röktön utána nedves lesz.Csak azért irom,nehogy mikor száraz lesz a kutyád orra,megilyedsz.Ha sokáig száraz marad,akkor valószinűleg beteg
2008. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az én kutyám lakásban van!!!
2008. dec. 25. 15:14
 4/5 anonim válasza:
vécékagylóXD
2008. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha biztosan nem dugta éppen semmi büdösbe az orrát, az mégis büdös, akkor vidd el dokihoz, mert lehet, hogy valami fertőzés vagy gomba vagy hasonló, inkább nézze meg!
2008. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!