Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lett most egy pici csivavám?...

Lett most egy pici csivavám? Normális hogy tiszta stresszben vagyok amiatt hogy szar lesz neki velem?

Figyelt kérdés
Egyedül élek és dolgozok napi 8 órát. Most mondjuk még itthon maradtam vele 5 napot de jövőhéten meló.
2022. nov. 25. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Minek vállaltad, ha nincs rá időd?
2022. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Munka után és előtt van rá időm.
2022. nov. 25. 19:14
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Nyolc óra egy kutyának sok egyedül, főleg egy olyannak aki csak benti. Ez a kutyus érkezése előtt kellett volna végiggondolni, nem utólag: mert szegény szenvedni fog. Borítékolhatod a szeparációs szorongást, a bepisilést-kakilást, nem kizárt hogy szorongásában rombolni fog, és üvölteni. Napi nyolc óra meló, plusz az utazás, akár 9-10 órát is egyedül lehet . A csivava nagyon ragaszkodik a gazdájához, egyedül lenni rettenetes neki.
2022. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális, menj pszichológushoz. A kutyádnak meg semmi baja se lesz
2022. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Ja, hisz mi sem jobb egy kutyának mint fél napra egyedül bezárva.. Majd látja hogy hiába pontozott le, lesz ott probléma bőven. Ha panelban lakik pláne, fognak örülni a szomszédok egy órákig ordító, szorongó kutyának.
2022. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Minden kutya ugyanennyi időt tölt minimum egyedül, más is ennyit dolgozik, nem lesz baja, túlaggódod.

A kérdés inkább az, miért vettél kutyát, ha úgy érzed, nem tudsz eleget adni neki? Nem mandátum a kutya, kedvtelésből kell tartani, nem plusz stressz-faktornak.

2022. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
84%
Szerintem se lesz gond... Sok kutyás otthon hagyja, bár ők minden reggel viszik sétálni.
2022. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

"Munka után és előtt van rá időm."

Tehát nincs rá elég időd, másképp nem lennél stresszben...

2022. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én is fogom vinni reggel. Korábban is fogok kelni hogy tudjunk játszani.
2022. nov. 25. 19:55
 10/26 A kérdező kommentje:
Szeretek én is kint jönni menni. Nem lesz azzal gond. De akkor is aggódok.
2022. nov. 25. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!