Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lett most egy pici csivavám?...

Lett most egy pici csivavám? Normális hogy tiszta stresszben vagyok amiatt hogy szar lesz neki velem?

Figyelt kérdés
Egyedül élek és dolgozok napi 8 órát. Most mondjuk még itthon maradtam vele 5 napot de jövőhéten meló.
2022. nov. 25. 18:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

A csivavának a méretével arányos hólyagja van, tehát pont ugyanannyit bír, mint bármelyik másik kutya.... és bármilyen meglepő az emberek dolgoznak...


De mint tudjuk itt gyakorin mindenki munkanélküli, csak a kutyájával foglalkozik és még szuperprémium tápra is telik...

2022. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20as köszönöm a véleményed nagyon hasznos volt! :) Én is ezt látom rajta hogy így működik. :)
2022. nov. 27. 05:57
 23/26 A kérdező kommentje:
És persze mindenkinek köszi a figyelmet! :)
2022. nov. 27. 05:57
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normális, te legalább tudod, hogy a kutya felelősség.


A jótanács, amit adhatok: ne olvasgasd ezt az oldalt, mert ettől csak megerősödik benned az az érzés, hogy rossz gazdi vagy, itt ugyanis mindenki (név nélkül) mintagazdi és ez lelkiismeret furdalást fog okozni neked.


Első körben keress egy jó állatorvost a környékeden, akihez ezentúl vinni fogod a kutyádat, ha egészségügyi kérdésed van neki tedd fel. Az oltási program befejezése után pedig keress egy jó kutyaovit/kutyasulit és ott tedd fel a nevelési kérdéseidet, egyébként pedig cimbizz össze sétáltatás közben másokkal, ők is tudnak jó tanácsokat adni. Kialakulhatnak olyan barátságok, amik később hasznosak lesznek, teszem azt rájuk bízhatod 1-2 napra a kutyádat, ha el kell utaznod, tudtok közös programokat csinálni... Illetve vannak jó facebook csoportok csivavást sajnos nem ismerek, de biztosan találsz ilyet is, ahol nem az egymás savazása a cél, hanem valóban segítő szándékkal jött létre.

Boldog kutyás éveket kívánok!

2022. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Találtam neki másik gazdit. Az is dolgozik de van neki 2 lány csivavája így nem lesz egyedül. És vidéken kertes házban fog lakni.
2022. dec. 2. 17:28
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát ez gyorsan ment...
2022. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!