Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan viselte?

Ki hogyan viselte?

Figyelt kérdés

Sajnos ma elhunyt szerett egyetlen kutyám..Nagyon szerettem.Németjuhász volt,nagyon sok értékes időt teremtett nekem.Bár utóbbi időben nem mentem ki hozzá.Amikor megtudtam,hogy baja van,nagyon szomorú lettem,simogattam probáltam vele játszani.(Teszem hozzá nem tudott).. Nem is búcsúzhattam el tőle.Rettentően rosszúl érzem magam emiatt.Depressziós vagyok lassan,úgy megütött mint még semmi soha.Egyszerüen számomra a legjobb kutya volt,mindig várt,nyüszögött,hagyta magát,simogatni kelett,szép kurya volt,nagyon.Ő kísérte végig a gyerekkoromat,szegénységben,gazdagságban ő mindig ott volt,tudtam tőle segítséget kérni.Viszont ami fájdalmas hogy, 5 nap leforgása alatt elhunyt.Imbolygott,nem evett hányt,nem volt öreg 10 éves volt összesen.Tényleg borzasztóan érzem magam.,hogy ő többé már nincs,nem vár,nem kell simogatni.nem jön el velem...

Valakinek volt ilyen kutyája?Aki mindig a legjobbat nyújtotta?Még szegény a legvégén is probált felvidítani..

Akinek volt hasonló élménye,hogyan dolgozta fel?Én egyszerüen nem bírom elfogadni.



2022. dec. 1. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Napi provokatív? Nem vitted orvoshoz, és ki se mentèl hozzà? De az àllítod szeretted és megvisel.... Na persze
2022. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden nap kimentem hozzá,elvittük orvoshoz és elaltatták...
2022. dec. 1. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Az élet rendje. Sajnálom!

Az idő majd megoldja, sajnos más nem.

2022. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Volt igen. Nem így mint neked, hogy nem mentél ki hozzá, vagy beteg volt, de 15 évig életem része volt 4-5 hetes korától. Ő nem volt soha beteg, öreg volt 15 évesen ment el 3 évvel ezelőtt, és soha nem tudom feldolgozni, ezt nem is lehet. Végigkísérte az életem, még most is elkap a sírás miatta. Neked se lesz könnyebb évek múlva se, csak azért írtam le. Részvétem.
2022. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%

#5

Így van! Nyami! 😋😋

2022. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Szegeny kurya.
2022. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én gyerekkori kutyám még él, 9 éves. Nekem is ő a mindenem, megegyezik a leírásodbak, annyi különbséggel, hogy az enyém pumi keverék. Én mindig is úgy gondoltam, hogy ha elvesztesz egy kutyát, sokkal könnyebben túl tudod tenni magad rajta, ha van egy másik, aki végig ott van melletted, nem vagy egyedül. Persze ezt hirtelen halál esetén nem lehet tudni, de ha tudod, hogy öregedik, akkor jól jöhet ha örökbe fogadsz/veszel még egyet.

Szerencsére az elméletem "jó" fele összejött, hiszen fél éve találtam az utcán egy kölyök kutyát, akit nem tudtam otthagyni, így azóta van 2 kutyám

2022. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
A másik nem pótól. Akkor kellett volna szerezni a másikat amikor még élt az aki a kedvenc volt. Utána nem.
2022. dec. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Az idő segít. Fájni fog mindig, hiányozni fog mindig, de idővel jobb lesz, enyhül. Karácsony körül lesz egy éve, hogy meghalt a gyerekkoromtól felnőttkoromig végigkísérő kutyám. Nem tudtam elképzelni, hogy van nélküle élet. Hiányzik, de elfogadtam, hogy elment, mást nem lehet tenni. Az elején nagyon rossz volt, de hétről-hétre jobb volt, már nem sírtam annyit, nem sírtam rögtön, amint eszembe jutott. Most majdnem egy évvel később pedig szimplán hihetetlen, hogy már ilyen rég óta nincs velünk, az idő repül.
2022. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a kutyussal együtt a szóközök is mentek? ;)
2022. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!