Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy dobermann...

Rottweiler vagy dobermann vagy pit bull vagy amstaff az erősebb?

Figyelt kérdés
tom hogy ez egyedfüggő, de általába?
2010. szept. 30. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen ez egyed függő! De ettől függetlenül is vannak eltérő tulajdonságaik. Egy rottweiler sosem lesz olyan gyors mint egy pitbull vagy egy amstaff. A piteknek és az amstaffoknak nagy a fájdalom küszöbük, kitartóak, erőset tudnak harapni. De mind ez igaz a rottweilerre és a dobermannra is. Szóval tényleg egyedfüggő.
2010. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Én a Shar-peit is betenném a felsorolásba, elvégre mégis őt hívják úgy hogy "kínai harcikutya".
2010. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ezek közül ti melyiket választanátok?

melyik kéne nektek?

szerintem a shar pei ronda

2010. szept. 30. 16:24
 4/24 anonim válasza:
30%
hello nekem a dobermann a legjobb és a legszebb kutya azt válaszd :D
2010. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amstaffom van.Ne csak azt vedd számításba melyik az erősebb(Remélem nem viadalra kell),hanem azt,hogy melyik illik jobban hozzád.
2010. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
Ha az a kérdés, hogy melyik a legerősebb, akkor a pit bull. Erre találták ki, erre szelektálták régen és most is.
2010. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Rotit válassz,de sokat kell ezekkel a kutyákkal foglalkozni, de szerintem a többivel is. Amúgy mindegyik erős kutya, de azért erősítened is kell őket. Pl: Elviszed megfutattni, ilyenek.
2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%
a shar pei ronda??? :( Rohadjálmegtef.szkalap! Jó neved van, b.aszás -.-' Tudod mit? Akkor kúrd segbe magad!!!!
2010. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Fas..zkalap a kérdező csak azért mert nem tetszik neki egy kutyafajta(ami valószinűleg neked van)??

Hány éves lehetsz vajon....

2010. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

de ha összeeresztenék mindet, akkor melyik maradna talpon szerintetek?

csak kíváncsiságbul

2010. szept. 30. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!