Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy dobermann...

Rottweiler vagy dobermann vagy pit bull vagy amstaff az erősebb?

Figyelt kérdés
tom hogy ez egyedfüggő, de általába?
2010. szept. 30. 16:12
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
pittbull vagy amstaff
2010. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
rottweiler
2010. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Állj ki előbb mindkettővel, aztán tudsz különbséget tenni - ha túlélted.


Téged kellene összeereszteni egy falka kiéhezett és felhergelt harcikutyával...

2010. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

írta, hogy csak kíváncsiságból, mit kell bunkóskodni a másikkal


amúgy pedig a harci kutyák általában embert nem bántanak, csak más állatokat

2010. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én a helyében inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet szocializálni őket és nem harcoltatni.

Az ilyen kérdések növelik a készséget az ilyesmire.

Nem bunkóskodom, hanem a kutyák harcoltatását mélyen elítélem és az erre kíváncsiakat is!

Ezt kellene tenni a környezetnek is, hogy csírájában legyen elfojtva az ilyesmi!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

hát figyelj..

én is elítélem a kutyaviadalokat valamilyen szinten

de ez az egész sehol sincs pl.: ahhoz hogy régen az emberek mennyit gyilkolták egymást holmi földért, meg fémért

csatáztak karddal, szúrták le egymást, aztán később puskákkal lőtték egymást le

és több millióan

a kutyaviadal hol van ezekhez? a kutyaviadalokon egyrészt állatok vannak és nem emberek, de a kutyaviadalokon az állatok nem szoktak elpusztulni, sőt van amikor nem is kutya-kutya ellen küzd, hanem mondjuk bika ellen

és itt nem is milliós tömegről van szó, mint az emberek társadalmában, hanem pár ezerre becsülném a viadalállatok számát

és még hozzá kell tenni, hogy pl az ilyen viadal kutyákat minta pit bull nem nagyon töri meg pár nagyobb harapás, mivel fájdalmat nem annyira érez

2010. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

én inkább azt mondom,hogy csírájában legyen elfojtva az ember-ember elleni harc

még mindig jobb, hogyha az emberek néhány kutyán vezetik le a feszültséget, mintha egymáson tennék

te elítéled, ez eddig rendben is van, de vannak másmilyen emberek, akiknek szükségük van valamire, amin levezethetik a sok stresszt, kikapcsolódhatnak egy kicsit

vannak akik a kutyaviadalokon teszik ezt

2010. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Vagy van agresszió az emberben, vagy nincs. Ha van, nem tudja csak állaton levezetni, abból jut az embernek is.

Az állatkínzók az emberekkel is brutálisak.

Ha az állattal megteheti a kínzást, megmarad és erősödik az agresszió és megteszi emberrel is.


Mert az embernek nincs két lelkivilága. Aki képes bántani a kiszolgáltatott lényt, az elítélendő.

És attól mert ember gyilkol embert, attól még az állattal való bánásmódon is változtatni kell.

Érted, is -- és nem csak.

2010. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A viadalon nem szoktak állatok elpusztulni?!

Na.. azért ennek én nekifutnék még egyszer.

Egy viador kutya annál többet ér, minél több olyan győztes meccse van, amiben az ellenfél elpusztul.

Mivel ezenkívül csak az a lehetőség van, ha az egyik kutya feladja.

És akkor ne beszéljünk azokról a kutyákról amiknek csak annyi a sorsa, hogy lekötött szájjal várja, hogy trenírozzanak rajta egy másik kutyát.

Ha valaki a szürke hétköznapok stresszhelyzeteit így akarja levezetni, akkor vegyen egy kötelet és lógassa fel magát egy legközelebbi oszlopra.

2010. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem staffim van, ő viszont egy elég érdekes eset.

Nálunk rengetegen harcoltatják még most is a kutyáikat (staffi-pit). Én az enyémet nem, de kíváncsi voltam, mit csinál, hogy ha az egyik kutya rámorog, mert előtte soha nem volt még ilyen... Nekienedték a kutyát , vagyis fogta és megmorogtatta (vagy hogy mondjam). A kutyámat viszont nem érdekelte... Ennek örültem :))

Nagyon érzéékeny kutyus. Fél ugy általában az emberektől, meg szokott sértődni (néha) ...

2010. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!