Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám rosszat álmodik...

Ha a kutyám rosszat álmodik ébresszem fel, vagy hagyjam békén inkább?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy rosszat álmodik?:)
2010. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hat nyöszörog, meg kapálozik, van hogy fut álmában, rángatozik, mikor hogy.

Legtöbbször csak nyöszörog, nyüszít

2010. szept. 30. 20:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha fut álmában, az nem baj :) Olyankor sztem vadászik, avagy csak simán idegek. Ne keltsd fel, mert ingerült lesz, talán meg is harap. Náluk ez természetes :)
2010. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
mindenképp ébreszd fel!
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem harap meg, nyugi.Sose harapott, pedig mindig felébresztettem eddig ha nyöszörgött. Csak azon godnolkoztam, hogy jobb neki, ha felébresztem, vagy hagyjam béken?
2010. szept. 30. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad felébreszteni!! Ez neki egy hirtelen sokk. Csak rosszat teszel vele. Fogadd meg a tanácsom,de rád bizom. Én csak jót akarok
2010. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Szerintem hagyd... Én se szeretném, ha valaki állandóan ott állna az ágyam mellett, és keltegetne. A kutyák pedig ekkora nagy odafigyelést nem igényelnek. Neked is vannak rossz álmaid, gondolom :) Én nem bírnám, ha felkeltenének pl., mert elég sokszor beszélek álmomban, és öntudatlanul, nem is emlékszek rá. Viszont elég fáradt lennék, én biztos harapnék is... Elvan a kutyusod, megoldja :)
2010. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pedig úgy sajnálom mikor nyöszörög. Amúgy csak finoman megsimogatom, megpuszilom olyankor, és úgy tűnik örül neki, mindig csóválja a farkát, azán alszik tovább. Na akkor?
2010. szept. 30. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nem baj. :) De hagyni szoktam, pedig képzeled milyen mikor egy nápolyi masztiff vakkant és kapálódzik álmában :D
2010. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
én ilyenkor nagyon gyengéden simogatom, masszírozom. nem ébred fel, alszik tovább, de megnyugszik.
2010. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!