Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasarnap kaptam 1 Beagle...

Vasarnap kaptam 1 Beagle kutyust most 8hetes, hogyan tudnam minel hamarabb szobatisztasagra szoktatni?

Figyelt kérdés
ugyanis reggel 8-2 ig egyedul van:( delutan nem gond mert 2 oranket leviszem de mire hazajovok suilibol irto budos van a szobamba, amugy nagyon okos kutya mar halgat az ulsz're es a nevere is, na most meg azt szeretnem megkerdezni hogy hanyszor kell adni neki enni 1 nap mert eltero velemenyeket kaptam, eddig reggel delben s este kapott na meg mikor ugyeske akkor jutalomfalatot:)segitsetek legyszives tanacsokat varok
2010. szept. 30. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3 szor adj neki.
2010. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is háromszor etettem, de ez attól függ, mekkora adagokat adsz neki. Én 120 grammot osztottam 3 felé, ezt megteheted négy felé is. :) De minden táp zacskóján általában van súlyhoz kötött irányadó adag.
2010. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hete kaptam a kutyusom. Az elején nem a pelenkára tette a dolgát, de aztán rájöttem, hogy rossz helyen van, mivel túl közel van a fekhelyéhez. Kitapasztaltam, hogy éjszaka hová szokott kakilni (mindig az ajtó elé) és oda tettem a pelenkát. Azóta oda pisil kakil. Mostmár mondjuk nem: az utolsó pár napban éjszaka nem csinált semmit! Reggel kiengedem, akkor elős dolga kakilni :D Szóval szerintem, ha sokszor kiviszed, és megdicséred ha kint kakil, megjegyzi :D
2010. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nos en etets utan viszem le rogton mert alig telik el 5perc es mar jona kaki\pisi :) igy delutan mikor itthon vagyok inkabb pisolni szokott be kaki mar nem igazan
2010. szept. 30. 20:45
 15/21 A kérdező kommentje:
[link] o a kis huncut
2010. szept. 30. 20:51
 16/21 anonim ***** válasza:
de édesssss:)
2010. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
koszii:D
2010. szept. 30. 22:05
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
amikor kakál a szőnyegre vagy pisáll akkor amikor látod akkor belenyomod az orrát a saját ürülékébe és majd megtanulja egyszercsak
2010. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nehogy belenyomd az orrát.

Amúgy az enyém itt van: [link]

:)

2010. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

szia.

ne haragudj, de a te kutyusod nagyon imádni való de biztos h nem beagle.

a második, az az.

2010. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!