Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van két kutya,akik együtt...

Ha van két kutya,akik együtt nőttek fel,mindig együtt játszanak stb.. Ha összeverekednek tudd halálig is fajulni? Nincs köztük egy erős kötelék vagy valami ? Lehet hogy hülye kérdés de kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megolheti az erosebb a gyengebbet

Bar az ilyesmi egyutt felnott allatoknal ritka

2022. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főleg mondjuk két kannál
2022. dec. 10. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán szokott ilyen előfordulni, ha csak nem kattan be valamitől az egyik kutya. Az olyan kutyák, akik amúgy haverok, előfordul, hogy összeverekednek, ami sokszor nagyon durva harcnak tűnhet, de ők azért tudják, hogy meddig mehetnek el. Szétválasztani nem szabad őket (legalábbis úgy nem, hogy elhúzod őket egymástól), mert abból viszont lehet baleset.
2022. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig van egy bizonyos szazaleknyi esely ra, hogy az egyik annyira heves, pl. kaja vagy jatekfeltes miatt, hogy kepes sulyosan megsebesiteni a masikat. Eleg egy rossz mozdulat, nem kell ahhoz tudatossag, csak megtortenik. Ritka, de van amikor halallal vegzodik egy ilyen verekedes, nagy meretkulonbseg mellett plane.

Igaz hogy kutya-macska parosnal hallottam, de egyutt nottek fel, joban voltak, majd a macska odament a kutya taljahoz eves kozben, az meg elkapta es eltort a gerince. Ebben sem volt ölni akaras szerintem, inkabb szerencsetlen baleset.

2022. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen történetet is hallottam, bár ott a kutyák nem együtt nőttek fel, de szerintem ez nem olyan meghatározó náluk, mint ahogy hisszük.


Ismerősömnél a kau roppantotta el egy pillanat alatt a tacskó gerincét és elvileg a közelében nem volt a verekedésnek, csak félre akarta rakni, hogy közelebb lehessen a gazdihoz.


Menhelyre is néha hoznak úgy kutyát, hogy a tesók felnőve nem bírják egymást elviselni... Bulloknál meg teljesen általános, hogy nem lehet menhelyen együtt tovább tartani őket, mert a sok ingert egymáson vezetik le...

2022. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!