Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnék tennI? Kérdésed...

Mit tudnék tennI? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A kutyám tiszta sün gyilkos!!! MA is meg 2 napja is megölt egy sünit =( Szerencsére amit 5 napja támadt meg, azt megmenekítettük :D Le tudnám szoktatni valahogy erről?

Bono a neve 3 éves westie nem ivarlalanított kan kutya.

(Egy gond van vele ezen kívül... : nem jön ki jól a kutyákkal =( Megtámad akár kölyköket is =(


2010. szept. 30. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszerre 1 kérdést tegyél föl.


én inkább a másodikra válaszolnék:

nincs szocializálva.

nem volt kutyák közé véve, persze hogy mindenkit megtámad. tessék vinni sétálni, és kutyák közé vinni.

2010. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a sünnek nem azért vannak tüskéi hogy ilyen ne forduljon elő ??!!

ha le akarod szoktatni a következő süntetemmel alkalmazz fizikai büntetést és legyél mérges (úgy hogy a kutya biztosan lássa hogy mérges vagy) ha te vagy kettőtök közül az alfább meg fogja jegyezni hogy nem szereted a süngyilkolást

2010. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor megölte tegnap akkor leszidtuk és lehetett rajta látni hogy érti...


Az elsőnek: Volt víve más kutyák közé!!!

Ja és csak az ivaros kan kutyákat szokta megtámadni , akár mekkora és akármilyen

2010. okt. 1. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen azok a kis lüke sünik..az én kutyám is már nem egyet szedett szét..volt h annyira összeszurkálta a süni az orrát h csupa vér volt de ő nem hagyta ott...én is leszidtam minden egyes alkalommal de néhány fajtának sajnos ez a vérébe van.
2010. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!