Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya felébred a...

Minden kutya felébred a legkissebb neszre?

Figyelt kérdés
Elég ha megmozdulok, vagy tüsszentek, köhögök egyet, egyből felébred. Midnen kutya ennyire éber?
2010. szept. 30. 22:51
 1/10 A kérdező kommentje:
sőt, néha attól is, hogy ránézek :))
2010. szept. 30. 22:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. 6 kutyám van, abból 2 akkor sem kelne fel ha bombát dobnának le a szomszédba:) Egyébként uo. fajta mind a 6
2010. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már sajonos nem, mert vénségére elvesztette a hallását. Amúgy minden kutya ilyen. Ne kérdezd, hogy lehet belőle kinevelni. :)
2010. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor ő miért ilyen?

Amúgy a szerapációs stresszt próbáljuk leküzdeni épp. Lehet azért ilyen éber, mert fél, hogy kimegyek és egyedül marad?

2010. szept. 30. 23:00
 5/10 A kérdező kommentje:
jah, nem akarom kinevelni, csak kiváncsi vagyok :)
2010. szept. 30. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Egy lépést sem tudok tenni, hogy ne venné észre, és ne jönne utánam. Én is most kezdem tanítgatni, hogy maradjon már nyugton végre, ha mozdulok és rászólok.
2010. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olyan édes mikor éjjel kimegyek valamiért, szépen felkel, ásítozik nagyokat, alig nyitja ki a szemét, de kijön velem :))
2010. szept. 30. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ti túl komolyan veszitek ezt a kutyanevelés dolgot. "szerapációs stresszt", az agyamat is eldobom tőletek. Idővel leszoknak a kutyák ezekről, még kölykök. A kutyákat max. szobatisztaságra lehet szoktatni, meg kiképezni egy-két feladatra (de nem mindet), meg elkerülve néhány szarvashibát elérhető, hogy ne szodékodjon az asztalnál, de ennyi. Nem olyan misztikus dolog a kutyanevelés.
2010. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor te minek nevezed azt, ha a wcre se tudok kimenni anélkül, hogy ne hisztizzen ?

Én se szeretem a nagy Fennel féle túlreagálásokat, de ez akkoris az!

2010. okt. 1. 00:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyém mellett porszívózhatok akkor is alszik, mert tudja, hogy őrzöm a házat :)


Túlmisztifikálni tényleg nem kell, de ha árnyékként követ, akkor valóban gyanús, hogy szeparációs stressz.

2010. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!