Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fázik így a kutya?

Szerintetek fázik így a kutya?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ajtó nélküli melléképületben van a helye, ahogy lehetett, körberaktam 10 cm-es nikecell táblákkal (alja, 3 oldala, részben teteje) egy kb. 1,5 m2-es területet, amire rá is szalmáztam. Szél nem vág be, esőtől védett, de azért nincs ajtó és fűtés sem.


Kép a kutyáról:

[link]


Ebrendészetről fogadtam örökbe, gerincsérült, maga alá végzi a dolgát úgy, hogy nem tud róla. Saját ház ezért felejtős, a benti tartás pedig főleg. Megnézni nem tudom remeg-e, mert ahogy meghall, szalad kifelé.


2022. dec. 13. 12:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
45%

Annak idején kinti kutyánk volt, rövid szőrű. 14 évig élt, folyton kint volt, télen nyáron, a kis házában.

Nem gondolnám hogy baja lesz.

2022. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Hat, igy tutira fazik.

Kene neki egy optimalis meretu, szigetelt kutyahaz, ami nem tul nagy, nem is kicsi es amin van valami fuggony, abba bele szalma. Igy fel tudja futeni maganak, aztan talan ez igy mukodhet. Ezt rakd a mellekepuletbe.


De kistestu, serult kutya, aki raadasul allandoan maga ala pisil, tehat nedves kozegben van..biztosan halalosan fazik sajnos kint.

2022. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
2# Egyetértek veled.
2022. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
#2 Én is egyetértek. Biztos, hogy nagyon fázik így!!
2022. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Ne tarts légyszi kutyát, ha egy korrekt kutyaházat se tudsz neki venni. Egy kutya drága mulatság, ne rajta spórolgass. Vagy jól tarts egy állatot, vagy ne tarts.
2022. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A kutyaház lényege hogy megfelelő méretű legyen, amit be tud "fűteni a testmelegével. Ehhez nem árt hőfüggöny az ajtajára. Szóval a nagy , ajtó nélküli hodályban biztosan fázik. Tehát kibasztál egy sérült kutyát a fagyba, aki úszik a húgyban, és csatakos a szőre állandó jelleggel. Inkontinencia pelenka létezik kutyáknak is, bent is tarthatóak. Nem is értem miért vetted magadhoz ha cseszel rendesen gondozni.
2022. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
2022. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
2022. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eléggé kistestűnek tűnik.


És ha maga alá piszkit akkor nedves lesz, szóval akármennyire is szigetelt a háza, bizony fázik.


babáknak való pelenka! farka helyét kivágni(nekünk a kutyáknak való pelenka nem vált be) Nekem az idős kutyám inkontinenciával küzd itthon pelenkában van. Megszokta. Igaz nagy dolgát nyilván sétánál végzi,de az álmában való bepisilés legalább a pelenkába történik.


Mellesleg nem egyszer volt,hogy van nem adtam rá vagy pont elfogyott és haza értem melóból a kutya tiszta pisi volt amelyik oldalon fekhetett,plusz remegett is. pedig lakásban van! azért aztán a kihült pisijében fekvés nem épp kellemes.



Szóval pelenka rá és benti tartás.


Mellesleg így fel is fázhat vagy megfázhat.

2022. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezek szerint mozgásképes, csak székletet vizeletet nem tud tartani? Ebben az esetben pelenka, és benti tartás. Meg egyébként is...
2022. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!