Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes kutyások miért viselkedn...

Egyes kutyások miért viselkednek úgy, mintha a teljes járda kizárólag az általuk sétáltatott kutyáé lenne?

Figyelt kérdés

Mai nap történt az eset: egy huszonéves kor körüli lány nagyon hosszú pórázon sétáltatta a kutyáját, amely keresztül-kasul mászkált a gyalogos járdán, majd odafutott hozzám és az orrát a farmeromhoz érintette. Ez több szempontból is problémás. Egyrészt veszélyeztetve voltam, mivel egy esetleges kutyatámadás esetén a gazdája nem tudta volna megfékezni az ebet, másrészt mivel a kutya egy testrésze a farmeromhoz ért, fennáll a veszélye, hogy valami kórokozót adott át - természetesen amint hazaértem, a farmer ment a mosásba. Kérdőre vontam a kutya gazdáját és erre még neki állt feljebb.


36/F



2022. dec. 14. 19:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
28%

Mit kell itt személyeskedni?

A kérdező betegesen finnyás, az ilyen kutyások meg parasztok!

2022. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%

#32

Mert ez nem személyeskedés volt..? (:


Amúgy meg ez egy kérdezz-felelek oldal. Azért ha valamivel ennyire nincs rendben a véleménye, csak meg kell mondani az illetőnek. Az más kérdés, hogy homofób ország vagyunk és itt azt nem szerencsés hozzéfűzni egy eleve negatív véleményhez, mert abból lesz személyeskedés.

Kérdező én annyit mondok, hogy sajnos nem jogos a felháborodásod és lehet nem vagy hipochonder, de erősen tisztaság mániára utal, amiket leírsz.

Valamint nem, a tisztálkodás után végzett anális közösülés sem teljesen higiénikus dolog. Mivel a végbél tartalmaz olyan baktériumokat, amik egy nemiszervre rendkívül veszélyesek. Jobb óvszert használni mellette.

Kérlek, egy ilyen eset miatt legközelebb ne köss bele kutyásba, mert ha olyat fogsz ki, nagyon megjártad volna ezt az esetet.. Mivel nincs jogos alapja a dolognak.

2022. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
89%
Tisztaság mánia oké, de abba igaza van, h normálisan kell sétáltatni a kutyákat!
2022. dec. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normálisan kell sétáltatni a kutyát, kutyásként én is utálom, amikor egy másik gazdinak a flexi végén azt csinál a kutyája, amit akar, nekem egy előéletes, bizonyos szituációkra, viselkedésmintákra reaktív kutyám van, aki például az ilyen kontroll nélküli flexis kutyákra is hevesebben reagál, mert valószínűleg volt rossz tapasztalata, mikor még az utcán élt, egyébként pedig sorra kapom másoktól a visszajelzéseket, hogy mennyire nyugodtabb, mint volt, milyen sokat változott, én minden nap látom a kutyát, olyanok mondják, akik ritkábban találkoznak vele, szóval azért van eredménye, hogy én felelősen és tudatosan állok a kutyázáshoz, és bárcsak minden gazdi legalább feleennyi energiát beletenne a kutyázásba.

Viszont ahogy a kérdező ezt lereagálta, az sem normális. Engem baromira nem érdekel, hogy valaki ellenkező neművel vagy azonos neművel bújik ágyba, az sem, hogy konzervatív vagy merész az ágyban, ha a párjának is jó, felőlem még gyereket is örökbe fogadhatnának, ha a szakemberek (nem egy politikus...) alkalmasnak találják őket. Én ebbe soha sehol nem kötöttem bele. A tisztaságmánia, a betegségtől való beteges rettegés, az nem normális.

2022. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

"A tisztaságmánia, a betegségtől való beteges rettegés, az nem normális."


És az a te életedet mennyiben befolyásolja, hogy én szeretem a tisztaságot és - állításod szerint - rettegek a betegségektől. Utóbbi egyébként nem igaz.

2022. dec. 16. 14:56
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
"mivel a kutya egy testrésze a farmeromhoz ért, fennáll a veszélye, hogy valami kórokozót adott át " Mi ez, ha nem rettegés a kórokozóktól? :)
2022. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, és ilyen beteg emberek mint a kérdező köztünk mászkálnak? Teljesen szabadon, felügyelet és gyógyszer nélkül?
2022. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!