Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes kutyások miért viselkedn...

Egyes kutyások miért viselkednek úgy, mintha a teljes járda kizárólag az általuk sétáltatott kutyáé lenne?

Figyelt kérdés

Mai nap történt az eset: egy huszonéves kor körüli lány nagyon hosszú pórázon sétáltatta a kutyáját, amely keresztül-kasul mászkált a gyalogos járdán, majd odafutott hozzám és az orrát a farmeromhoz érintette. Ez több szempontból is problémás. Egyrészt veszélyeztetve voltam, mivel egy esetleges kutyatámadás esetén a gazdája nem tudta volna megfékezni az ebet, másrészt mivel a kutya egy testrésze a farmeromhoz ért, fennáll a veszélye, hogy valami kórokozót adott át - természetesen amint hazaértem, a farmer ment a mosásba. Kérdőre vontam a kutya gazdáját és erre még neki állt feljebb.


36/F



2022. dec. 14. 19:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezted már:


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8746777-a-ku..


Lassan a születésnapodat is ki lehet számolni, nem unod?

2022. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
Ohh, üdv ismét köztünk kutyagyűlölő meleg barátunk! :D Már majdnem hiányoztál! :D
2022. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
58%
Ez valóban gáz, támadhatott is volna. De ez az über kislány hiszti, amit levágtál, mert a kutya orra a farmerodhoz ért...
2022. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen szabályosan járt el a gazdi, pórázon vezette a kutyát közterületen :)


Amíg a kutyus nem harap meg valakit, ez teljesen rendben van törvényileg, semmi egyéb óvintézkedést nem kell tennie.

2022. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
68%

#10:

Na ezt viszont már kezeltetni kéne, mert ez már nem normális. 😄

2022. dec. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem semmi rendkívüli nem történt. Megszagolt egy kutya. Nem egy akkora dolog.
2022. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%
Már megint te, kutyagyűlölő kis buznyák? Máregint nem szeded a gyógyszereidet?
2022. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit beteges...
2022. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanazért, amiért pl. sokan 90-nel foglalják a belső sávot az autópályán, vagy amiért a kisgyerekes szülők hagyják üvölteni a gyereküket a metrón. Mert önző barmok és leszarják a többi embert maguk körül.


Viszont te meg jócskán túlreagáltad a helyzetet, ha a fiam lenne akkora punci, hogy dobná a nadrágját a mosásba, amiért hozzáért a kutya orra, elküldeném 1 év katonai szolgálatra…szedd már össze magad, férfi vagy te egyáltalán?

2022. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%

"odafutott hozzám és az orrát a farmeromhoz érintette."


Mit kellett átélned, te szegény. Hasonló trauma lehet ahhoz, mint aki mondjuk terrortámadást él túl...


Amúgy viccet félretéve, kutyásként én se szeretem, mikor kéretlenül odaengedik a kutyájukat az enyémhez. A hosszú póráz lehet praktikus, de nem városban és nem a járdán. Oké, én könnyen beszélek, mert 5 perc sétával már lakóterületen kívül vagyok a kutyámmal.

2022. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!