Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy kárt tehettem a kutyámban?

Nagy kárt tehettem a kutyámban?

Figyelt kérdés

A sétánk végén fölvettem a kezembe, hogy ne sétáljon a lesózott aszfalton(nem Magyarország), és ahogy megemeltem véletlenül megnyomtam a hasát amire felsírt. Azóta kétszer is hányt, a közérzete rossz és nem találja a helyét. Történt már valakivel ehhez hasonló dolog?

Nagyon aggódom miatta. Ha kis időn belül nem lesz jobban, viszem az éjszakai ügyeletre, de addig is érdekelne, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Nagyon félek, hogy megsértettem valamelyik belsőszervét.: (



2022. dec. 15. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira biztos nem nyomtad meg,hogy komolyabb baja legyen.Feltételezem.Állatorvosnak tudsz telefonàlni is ha nagyon aggódsz
2022. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, szerintem keptelenseg, hogy annyira megnyomd a hasat felemeleskor, hogy kart tegyel benne.

Legalabbis nekem is kistestum van, ez meg soha nem sikerult, pedig en is nyomtam mar meg neki veletlenul.


Itt alapbol szerintem mas lesz a baj, eredetileg is fajhatott neki, valami gond van.

2022. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még hasonlóról, de ha ilyen rosszul érzi magát, akkor lehetett akár valami lappangó baja is. Én elvinném dokihoz, biztos ami ziher. Most még normál dokihoz is el tudod vinni, nem kell az éjjeli ügyeletre, én nem várnék.
2022. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyomhattad meg annyira, hogy attól legyen baja. Viszont ha ennyire fájlalta a nyomást, akkor azt jelenti, hogy ott eleve túlzottan érzékeny volt. Tehát az, hogy megnyomtad, csak rávilágított a bajára.

Legkésőbb reggel elvinném orvoshoz.

2022. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi állapota nem normális, ez egészen biztos. Hogy mi a baj, azt egy orvos tudja megmondani, de ezzel most nagyon nem kéne kivárni...
2022. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettél kárt benne, nem te okoztad a fájdalmat neki, hanem alapból van valami baja szegénynek. Fájó, érzékeny pontot érintettél meg a hasán. Vidd orvoshoz.
2022. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Megyünk a dokihoz még ma, nehogy rosszabbra forduljon az állapota.
2022. dec. 15. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást a kutyusnak!
2022. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

Túltolod.


De vidd dokihoz, kell a lóvé a kollégának. Lesz UH is, így simán levehet 3-500 euróra. Jó neki, itt meg a 30.000 forintért sírnak meg anyáznak. :(

2022. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8#

Köszönöm, nagyon kedves tőled!


9#

Jajj, ezt most minek?

Egy kiszolgáltatott élőlényért vagyok felelős aki még csak el sem tudja mondani, mi baja. Látod, hogy szenved, de nem tudsz neki segíteni. Nem az a logikus lépés ilyenkor, hogy megmutatod egy szakembernek, aki remélhetőleg a segítségére lesz?


Egyébként ne aggódj, itt sincs kolbászból a kerítés; nem euróval, hanem rubellel fizetek. Ezzel gondolom mindent elmondtam.

2022. dec. 15. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!