Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy kárt tehettem a kutyámban?

Nagy kárt tehettem a kutyámban?

Figyelt kérdés

A sétánk végén fölvettem a kezembe, hogy ne sétáljon a lesózott aszfalton(nem Magyarország), és ahogy megemeltem véletlenül megnyomtam a hasát amire felsírt. Azóta kétszer is hányt, a közérzete rossz és nem találja a helyét. Történt már valakivel ehhez hasonló dolog?

Nagyon aggódom miatta. Ha kis időn belül nem lesz jobban, viszem az éjszakai ügyeletre, de addig is érdekelne, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Nagyon félek, hogy megsértettem valamelyik belsőszervét.: (



2022. dec. 15. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Majd szólj mit mondott a doki
2022. dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kapott egy szurit hanyas ellen es azt mondta, ha 24 ora mulva megint rosszul lesz, akkor csinalnak rajta ultrahangos vizsgalatot. Ugyhogy most varok es figyelem a kutyus viselkedeset, kedelyallapotat. A szuri szerencsere segitett, jobban lett tole. Nagyon remelem, hogy nem lesz rosszul megint a 24 ora leteltevel.
2022. dec. 16. 14:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Áttapogatta? Nem jelzett a kutya fájdalmat?
2022. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, persze. Tapintásra nem talált semmi rendelleneset a doki, de ugye ez nyilván nem ad 100%-os pontosságot. Ezért beszéltük meg azt, hogy várunk 24 órát, és a kutyi viselkedésétől függően meglátjuk, hogy mik lesznek vele a teendők.


Ma egyelőre úgy viselkedik, ahogy szokott, aminek ennek nagyon nagyon örülök, de tudom, hogy azért még korai pezsgőt bontani. 👀

2022. dec. 16. 17:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2022. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!