Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff gazdák tanácsára,...

Amstaff gazdák tanácsára, tapasztalatára lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 hónapos kutyánk.Nem az enyém a lányomé,de ha Ő suliban van én etetem.Eddig is nagyon féltette a kajáját de a morgáson túl még más gond nem volt.Ma viszont ahogy öntöttem ki neki a kaját vicsorogva nekiugrott a kezemnek és bizony jócskán megrángatta.Ki is vérzett,jó kis hegyes tejfogai vannak.Volt már kutyánk de ilyet még eddig egyik sem csinált.Bár nem ilyen fajták voltak.A kérdésem az lenne hogy le lehet-e erről szoktatni és főleg hogy hogyan??!Kis gyerekem is van 3 éves és nem szeretném hogy gond legyen belőle.Ha valakinek van tapasztalata és megosztaná velem nagyon megköszönném!
2010. okt. 1. 18:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én nem megráncigáltam hanem jó nagyot rávágtam a fejére ,hirtelen azt sem tudtam mi van.Ő nem csak morgott hanem szó szerint vicsorgott,és amikor elkapta a kezem még rázta is hiába szóltam rá.Most reggel kiváncsi voltam hogy amikor enni adok neki mit csinál ha belenyúlok a kajájába.Hát semmit még csak a kezem sem tolta el.Nagyon jó lenne ha így maradna!
2010. okt. 2. 10:05
 12/12 Morfologus ***** válasza:
Szerint a pofonnál jobb ha nyakánál ráncigálod egy kicsit, mert az annya is ott fogja meg ha rosszat csinál, igy ha azt csinálod eszébe jut hogy nem jót csinál, én igy csináltam akkor is amikor pl ha kötéllel játszottam vele, akkor is elkapta régen és nem eresztette, megcsináltam vele azt néhányszor közbe mondtam hogy fujj, azóta elég már csak mondani hogy fujj és elengedi, ilyenkor adhatsz neki jutalomfalatot is.
2010. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!