Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősebb kan kutya meg tudja...

Idősebb kan kutya meg tudja "erőszakolni" a 11 hetes kislány kutyát? Ha felügyelet nélkül hagyjuk véletlen történhet e baj az idő alatt (míg például dolgozni vagyunk)?

Figyelt kérdés
Tegnap haza hoztunk a menhelyről egy 11 hetes kiskutyát. Nem is volt semmi gond, de a mai napon észrevettük, hogy A 12 éves fiú kutyánk aki nem mutatott soha semmiféle szexuális vonzalmat más kutyák vagy esetleg a "lábunk" iránt, most nagyon bepróbálkozik ennél a kutyusnál.
2022. dec. 23. 11:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%
A kan miért ivaros? Melyik kennelben fedez, hogy olyan tenyészértéke van, hogy ivarosan kell tartani?
2022. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Amugy miert van kint egy 11 hetes kutya?

Menhelyen kolykot kiadtak nektek igy? Az kemeny.

Azt meg nehezen hiszem el, hogy 0-24-ben kint van a kutyakkal valaki, foleg karacsonykor, amikor nyilvan az ember nem az udvaron tolti az ideje nagy reszet.


A kutyakra igy nem tudtok figyelni, lehetetlen, akar siman lehet ebbol nagy baj is.

Miert fogadtatok igy be kolykot? Nem ertem.

2022. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Ez mennyire egy ostoba kérdés, te jó ég. Ez a legnagyobb bajod, mikor egyedül hagyod őket? A legnagyobb félelmed? 11 hetes ki van csapva a hidegbe, ismeretlenül csak ott vannak hagyva a nem ivartalanított, idősödő kutyával.

De emberi fogalmakkal foglalkozol, amiknek nincs is értelme a kutyák között.

2022. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Miért ivaros a kan, és miért tartotok kint télen egy kölyköt???
2022. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, nem tűnik fel, hogy sorra mindenki lehülyéz? Biztos mindenki paraszt. Csatlakozom, szerintem is hülye vagy. Neked maximum plüsskutyát szabadna tartanod.
2022. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

12:39-es hozzászólónak: igen, ivaros,mert ő volt eddig az egyetlen kutyánk, és nagyon jól viselkedett. Sosem érdeklődött mások iránt, és nem volt sosem szökős.

És igen, kint IS van a kutya. Konkrétan át lett alakítva a hátsó épület, lengőajtóval és időzített fűtéssel, friss vízzel, több tállal az etetéshez, valamint több kosaruk is van, amiben aludhatnak, ezért úgy gondolom hogy nincs rossz helyük.

De ha minden kötél szakad, el is tudjuk keríteni egymástól őket.

2022. dec. 23. 18:25
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a csodálatos hozzászólásokat!

A kiskutya azért van kiengedve, mert nem szobakutyának hoztam haza. A menhelyen azt mondták, olyan fajta kutya amit egy olyan tenyésztőnél foglaltak le testvérekkel, ahol borzasztó körülmények között volt, a szülők menthetetlenek voltak, de mivel többrétegű a bundája, nem kell szobában tartani. Nem vagyok idióta, hogy kilökjem az udvarra és ott egye meg a fene. Amit az első kutyusomnak biztosítok, azt ennek a csöppségnek is. De ha tényleg hülyeség lenne,akkor az állatorvos miért nem szidott le mint itt a többség? Nem láncra verve tartom őket hanem szabadon.

Az meg H ivaros a kutyám hadd legyen az én bajom, főleg hogy semmilyen kárt nem okozott senkinek! Nektek miért baj???

Nem az a megfelelő válasz az eredetileg feltett kérdésre ,H miért vannak még meg a golyói a kutyámnak.

Az orvos azt mondta ma délelőtt mikor visszavittük a kutyust, H a kicsi is megvédi magát ha kell és délutánra ki is derült H igaza van.

2022. dec. 23. 18:43
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet oket ketten egyedul hagyni!!!! A kolyok kutyak a viselkedesukkel gyakran idegesitik az oregebb kutyakat igy megis tamadhatja!!! Plusz meg sok ok miatt nem lehet!!!!!
2022. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%
Te barom elvont allat ha azt latod amit le irtam mi a f@szert akrod oket ketten felugyelet nelkul hagyni agyatlan!!!!!
2022. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem tenyésztőtől van a kutyád, hanem szaporítótól… nagy kulonbseg
2022. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!