Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek a kötelező...

Mennyibe kerülnek a kötelező kutyaoltások?

Figyelt kérdés
Most 5 hetes a kiskutyám, 2 hét múlva viszem az első oltására és ennek érdekelne az ára hogy hogyan készüljek és hogy ez milyen oltás. Illetve az ezt követő oltások is érdekelnek részletesebben. Nem feltétlenül az ár hanem hogy mikre meg milyen időnként stb. Első kutyám és szeretnék ezekkel képben lenni.

2023. jan. 3. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A google annyi mindenre megoldás. Ezerszer egyszerűbb és gyorsabb azt használni mint ide irogatni
2023. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyjabol le van irva, hogy is van ez:


[link]


Arak passz, de 5-10 ezer kozott van egy oltas nagyjabol. Akkor ugye ezen kivul kell egy chip, az is talan 10 korul van es meg fereghajtas, de az nem tetel, max 500 forint egy tabletta.

2023. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Na várj megnézem a varázsgömbömben hogy hol laksz, melyik állatorvoshoz fogsz menni és ott mennyibe kerülnek az egyes oltások. Meg még ki is találom helyetted hogy mire fogod otlatni az ebet
2023. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Hogy kerül hozzád 5 hetesen? 8 hetes kor előtt tilos és állatkínzás elválasztani a kutyát az alomból! Vidd vissza az anyja mellé!


Mellesleg csak hogy tudd, 1 oltás 8-12.000 ft általában, plusz a vizsgálati díj. És fél éves koráig 5 oltás kell, plusz chip, féreghajtók.

2023. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5 hetes? :( nem sir nagyon mindig? En 12 hetesen vihettem el a kutyamat.


Szerintem ezt az allatorvosi reneloben erdeklodd meg.

2023. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4es válaszoló

Az anyja utcán volt 3 napja elütte egy autó szóval áruld már el hogy mi is az állatkínzás? Hagytam volna kinnt? Igen nem tudhattad de akkor minek szólsz bele kérdezés nélkül?

Ja és nem fog földbevágni az a 8-12e nem is ez volt a kérdés lényege csak tájékozódtam

2023. jan. 4. 05:03
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6os kérdező

Nem sír mert mindig van melkette egy plüss amihez bújhat de egyébként meg 99%ban nincs egyedül még aludni is velünk alszik ami hát egyelőre katasztrófa:)

2023. jan. 4. 05:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Előzőhöz 5ös*
2023. jan. 4. 05:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az oltás előtt ajánlatos felvenni az állatorvossal a kapcsolatot, mert féreghajtás már kijár a kölyöknek.
2023. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!