Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaürülékkel való összekenés...

Kutyaürülékkel való összekenés, pl. egy autót, rongálásnak számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Elriasztja a menyéteket,macskákat-amik bemásznának a motortérbe.Ha te vagy az elkövető,jót teszel vele.
2023. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
vagy garázdaság
2023. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkövető, csak a sok ilyen csíny miatt elgondolkodtam hogy lehet-e ennek büntetőjogi következménye. Ha nem kapják el, akkor úgysem lehet.
2023. jan. 6. 20:20
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem foglalkoznak vele, ha le lehet mosni, és nincs pl felvételed róla, vagy nem bukik le pont az elkövető.

Papírformán persze garázdaság, de tesznek rá... Saját tapasztalat sajnos, nekem tojással dobálták meg, voltam rendőrségen, és semmi, azt mondták le lehet mosni nincs anyagi kár

2023. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Én se foglalkoznék vele, mert nem ér annyit, meg kb lehetetlen kideríteni, ha csak kamera/szemtanú nincs. A szaros kocsira meg nem fognak kivezényelni helyszínelőket spéci cuccokkal.
2023. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még ha lenne is pl. térfigyelő kamera ami olyan minőségű felvételeket csinál mint egy kaputelefon, ha jól beöltözik az illető mert úgyis tél van főleg ha maszkot is vesz fel, kb. lehetetlen beazonosítani, ujjlenyomatot meg nem fognak a rendőrök levenni egy kis xarért, tojásért vagy bármiért ami lemosható.
2023. jan. 7. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!