Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eszik valakinél a kutya az...

Eszik valakinél a kutya az asztalnál?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. A kutyánk mindig az asztal körül settenkedik,ágaskodik amikor eszünk. Van egy hatalmas asztalunk. Azon gondolkodom,mi lenne,ha felraknánk a tálját és akkor kapna enni,amikor mi (persze az asztal távolabbi pontján,tőlünk több méterre)? Próbálta ezt valaki? Ezt díjazza a kutya? Egy szobakutyárol van szó,kb mindent velünk csinál.
2023. jan. 6. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Párom mesélte, hogy a haverja anyjánál voltak ebédelni és a kutya is az asztalnál evett! 😂😂😂
2023. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld ki!
2023. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kerdes komoly? 🙈


Jobb helyeken a kutyat leszoktatjuk a kunyeralasrol, nemhogy akkor meg engedunk neki es az asztalhoz ultetjuk 🤣

Nekem is bentim van, tacsko, de azert van egy hatar. Ez szamomra durva lenne, na meg attol meg, hogy kicsi, cuki, illene kutyakent banni vele, szerintem.

2023. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem is meredek,egyedül azért próbálnám meg,mert tényleg nagyon nagy az asztal és higieniailag szerintem nem rosszabb,mint amikor a kanapéra vagy dohanyzóasztalra ágaskodik fel. Nagyon "emberszerűen" viselkedik és sértődötten néz,ha kimarad valamiből,azt nem bírom :D
2023. jan. 6. 21:16
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmi akadálya. De akkor használjon evőeszközöket, ahogy asztalnál illik.
2023. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D
2023. jan. 6. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Kutyám az nincs de a macskám mellém ül a másik székre mikor eszem és onnan szoktam etetni. Nem mászik fel az asztalra csak leveszi amit elé rakok. Ha indulok az asztalhoz már ül is a székre :D
2023. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

” Nagyon "emberszerűen" viselkedik és sértődötten néz,ha kimarad valamiből,azt nem bírom :D”


Ha meg lenne nevelve a kutya, nem viselkedne emberszeruen. Asztalrol nem kunyeralunk. Egy normalis kutya nem is lehet bent a konyhaban, amig a gazda eszik.

Az enyem is neha oda”pofatlankodik”, es szomoruan nez, amit en sem birok. Olyankor kikuldom a konyhabol, a nappaliba, a helyere. Nem kell mindent engedni a kutyanak, nem attol leszel jo gazda.

2023. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
A kutyám néha mellémfekszik az ágyban, és van, hogy úgy alszunk. Néha lemászik, néha kényelmetlen. De attól még mindig alig várja. Szóval én kipróbálnám. Persze a higiénia fontos, de én a szönyegen is hempergek velük, szóval csak bátran :-)
2023. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nevelési részétől eltekintünk én akkor sem javasolnám a rendszeres asztalnál etetést, mivel valójában ez elég kényelmetlen a kutyának, ha megfigyeled egészséges kutya állva eszik, ezt asztalnál nem tudom hogyan tudná kivitelezni, széken ülve, vagy kétlábon ágaskodva is baromi kényelmetlen lenne neki.


A nevelés részéhez meg annyit, hogy szerintem mindenki arra tanítja meg elsősorban a kutyáját, ami neki fontos, ha nektek nem zavaró a kunyerálása, hogy nincs egy nyugodt percetek, mert "mindenben részt akar venni," ez a ti dolgotok, nektek kell eldönteni, hogy mi zavar és mi nem.

Az én életmódomba ez nem fér bele, van, hogy sorozatnézéshez bekészítek mindenféle nasit a dohányzóasztalra, miközben még kint pakolászok, nekem ez így kényelmes, ezért megtanítottam, hogy engedély nélkül semmilyen ételhez nem nyúlhatnak a lakásban. De akinek ilyesmire nincs szüksége, annak ez egy teljesen felesleges elvárás, szóval én egyáltalán nem akarok beleszólni abba, hogy hogyan nevelitek a kutyát, de azokra a dolgokra, amik a ti kényelmeteket szolgálják tényleg érdemes időt áldozni és megtanítani a kutyának.

2023. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!