Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HOGYAN oldanátok meg az...

HOGYAN oldanátok meg az alábbi problémát?

Figyelt kérdés

Van egy tacskóm és 3 macskám. Imádom őket, ahogy minden állatot, viszont utálom amikor szőrös lesz a ruhám és mosni is nehéz, mert a többi ruhára átmegy a szőr, stb. Az emberi szőrrel is így vagyok, de azt könnyebb orvosolni.


Hogyan oldanátok vagy oldottátok meg, hogy ne szőrözzön össze a házikedvencetek? Van valamilyen szer, gyógyszer, vagy bármi, ami csökkentené a szőr hullást?



2023. jan. 11. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
gyakran keféld ki őket az udvaron. mosógépbe dobj mindig szöszfogót
2023. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Szőrhullajtó kutyáim vannak de sosem leszek szőrös. És ezt elképzelni sem tudom.

A kérdésre válaszolva előző válaszolóval egyetértek

2023. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Amikor befogadtad ezeket a drága kicsi tündéreket, tudnod kellett, hogy hullani fog a szőrük. Ha majd a gyerekednek hullani fog a haja, mit csinálsz, kivágod az utcára? Vagy kopaszra nyíratod? Remélem, majd visszakapod tőlük a gonoszságodat! Miért akarod kínozni szegény ártatlan kis lelkeket a büdös, undorító kencéiddel? Én elvenném tőled az összes állatodat!!!4
2023. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Furminátor, rengeteg kefélés, ezzel lehet enyhíteni a dolgon, de teljesen megoldani nem.

A túlélésben sokat segít ez a ragasztószalagos henger, az ikeában szoktam venni, ruhákra nagyon jó: [link]

Bútorra pedig ilyenem van, zseniális. Az hatalmas kanapét egy perc alatt tudtam vele szőrmentesíteni: [link]

Illetve ezt még nem próbáltam, csak szemezek vele. Elvileg ha bedobod a mosógépbe a ruhák mellé, összegyűjti a szőrt és nem a ruhákra tapad. De mondom, nem tudom hogy tényleg jó-e.

2023. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok, az utolsó link lemaradt. :) [link]
2023. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Szor az van, de nekem csak egy rovidszoru kutyam van. 3 macskaval el nem tudom kepzelni, mi lenne :D


Naponta porszivozok, a kutya nem johet fel az agyra, de a kanapera igen, az le van takarva es a takarot is porszivozom rajta, de amugy 3 naponta mosom is. Kb 3-4 naponta felmosok.


Ha barhova megyek,indulas elott hengerrel leszedem a szort magamrol, aztan ennyi. De amugy nem szokott veszesen sok lenni rajtam se, koszonhetoen a napi porszivozasnak, meg annak, hogy nem alszom agyban a kutyaval.


Amit az 5-os linkelt, mosogepbe, az semmit se er. Igazabol a szaritogep tudja jol leszedni a szort, de az nekem sincs pl.

2023. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

#3:

Facebookos állatvédős csoport szökevény vagy?

Azért kérdezem, mert ott szoktak ilyen agyilag zoknik megnyilvánulni ehhez hasonló módon :)

2023. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az állat sajnos szőrrel jár. Rendszeres kefélés és porszívózás mellett is lesz rajtad szőr.
2023. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mosás előtt a szőrt le szoktam szedni ilyen ragasztós hengerrel. Meg külön van kutyázós ruhám.
2023. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
#3 nekem a két kutya hullajtja, egy macska igen és kettő nem. Nem mind ilyen, az egyik kutya bőrbeteg, a másiknak kefélnénk de nem tűri az egy macska meg tűrhetően hullajtja, ahol lefekszik ott meglátszik de ő kb 3 helyre fekszik szerencsére. Nem mindig ah a normális ha hullajtja
2023. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!