Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg ezt a...

Hogyan oldanátok meg ezt a problémát? Pedikűrös nem hajlandó maszkot viselni.

Figyelt kérdés

Adott egy fodrász szalon. Előtérben fodrász dolgozik, becsülettel viseli a maszkot és a vendégei is.

Hátsó szobában dolgozik egy pedikűrös. Maszkellenes. Az idős vendégeiről is leveteti a maszkot. Mivel a hátsó szobában dolgozik ahol nem látni így nyugodtan teszi ezt...

A fodrász mit tud tenni ebben az esetben? Ha bejelenti az üzletet akkor ő sem tud dolgozni majd...

Ha bejönnek a szalonba a rendőrök ellenőrizni, mire beérnek a hátsó helysége addigra felveszik a maszkot nő.

Én a fodrász vendége vagyok, segíteni szeretnék neki illetve nem szívesen megyek olyan helyre ahol nem hordanak maszkot.



2021. febr. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda, mást nem nagyon tudsz tenni.
2021. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kutya köteles maszkot hordania. Nem csak a jelenlegi helyzet miatt, hanem a saját egészsége és a törvényi szabályozás miatt is. Menj egy másik pedikűröshöz. A Kati Szalon pedikűrösnél Kati pl; maszk+pajzs. És nagybetűkkel a bejáratnál kiírva, hogy kötelező a maszk.
2021. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen értem, én elmegyek onnan..de a fodrászom attól még ott marad. Neki szeretnék segíteni. Ő mit tud tenni?

Én fiatal vagyok de a fodrászom már nem...hiába mondja neki hogy vegye fel..

2021. febr. 23. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
De ez az h semmit nem tudsz tenni, mert ha felnyomod az üzletet, a fodrásszal is kiszúrsz.
2021. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert foglalkozol vele? Nem a te dolgod. Amelyik vendege nem akarja levetni vagy nem tetszik neki hogy maszk nelkul dolgozik az akkor legkozelebb mashova megy.
2021. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!