Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Caesar Millan milyen pórázt...

Caesar Millan milyen pórázt használ a műsoraiban?

Figyelt kérdés
Miért jóbb az, mint a nyakörv+póráz párosítás?
2010. okt. 3. 09:41
 1/5 aulac ***** válasza:

Ahogy Ő is mondta:

Közvetlenebb, jobban érzékeli a kutya az ingereket.

A sima nyakörvön van egy karika abba CSATOLOD be a pórázt.

A fojtó nyakörv ugyan ilyen rendszerű.

És olcsóbb.

2010. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan ellenzik a fojtónyakörvet, de mivel nekünk van egy őltári makacs és öntörvényű tacsink, muszáj.

Csakis ezzel lehet megnevelni.Persze azt ne tudd meg, miket hallok, mikor sétáltatom...mindenki sajnálkozik.

Határozottan nevelem, nem durván!Különben összevissza szaladgálna,be az autók alás is meg mindenfele.

Mostmár elértem, h 2/3ad részben jön velem szépen,a lábam mellett, nem kóricál jobbra-balra.

2010. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utána néztem és nekem úgy tűnik, mint ha egy felvezető póráz lenne, amit kiállításokon használnak.


Köszi a gyors válaszokat! ;)

2010. okt. 3. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, akár egy zsineget is használ ha nincs más, hurok a végére, fojtóként teszi a kutyára magasan a feje mögé és annyi.
2010. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,szinte mindegy hogy milyen a póráz,csak fent van magason a nyakán,a feje alatt.És ha húz akkor ne hátrafelé rántsd vissza,hanem vagy felfelé vagy oladra.

De persze ha a kutyának ez sem akadály,akkor érdemes a fojtót.Szerintem sem kínzás,mert csak akkor folyt amikor húz,utána meg meglehet lazítani neki.

2010. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!