Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyád? Ja...

Mivel eteted a kutyád? Ja táppal/konzervvel, milyen márka, ha főttel/nyerssel, milyen húst és miket adsz mellé?

Figyelt kérdés
Kutyus fajtáját vagy méretét és korát is írjátok, légyszi.
2023. jan. 18. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Brit Premium - Medium Adult

Brit Premium - Senior Small


Agár keverék - 35 kg, 3 éves

Spitz keverék - 10,5 kg, 2 éves

Bichon keverék - 7 kg, 12 éves

2023. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hús, csontos hús. Csirke, kacsa (nyak, farhát - ritkábban fej, comb, szárny, belsőség). Néha pulykanyak, disznó, marha belsőség.


Komondor - 63kg, 6 éves

Komondor - 53kg, 1 éves

Magyar agár - 27kg, 12 éves

2023. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Royal Canin, zsákkal veszem, kapnak mellé maradékot, szaftot stb. ha olyanom van. Kölyköknek külön főzök csirke far-hátat rizzsel.
2023. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

#2-es vagyok, elfeljetettem leírni még mit kapnak mellé.

Ballasztnak én leginkább zabot adok. Ritkábban rizs, nagyon ritkán tészta.

Illetve kapnak még zöldséget (főleg sárgarépát), illetve néha gyümölcsöt.

2023. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Főzni szoktam. Barna rizs, édesburgonya, húsnak csirke, pulyka, sertés, marha, hal, belsőségnek csirke zúza/szív/máj, zöldség, gyümölcs, tojáshéjpor.
2023. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Brit Care, két idősebb kutyám van
2023. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

A saját kutyám Barf étrenden él.

Javarészt csirke, pulyka, ritkábban marha,hal,kacsa. Kiegészítő: Farkaskonyha barna algapor - fogkő ellen jó, meg majd a későbbiekben a zöldkagylópor fog bekerülni az étrendjébe.


Labrador és Border Collie keverék, 26 kg, 4 éves.


Ideiglenes kutyám, táp és konzerv, sajnos ő nem jó minőségű kaját eszik (jelenleg pedigree), mert az emberek ezeket adják adományba, mer' óccsó'


Közepes testű keverék nagy eséllyel jagd terrier is van benne, 22kg, életkorát az állatorvos 5 év körülinek tippelte, szerintem ennél idősebb.

2023. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
3,5 éves, 10 kilós középuszkárom Acanát eszik. Vagy a Classic Red, vagy a Wild Coast. Ezt eszi kamaszkora óta, ilyen kis izomgombóc lett a kutya, makk egészséges, a széklete is szép, a bundája sűrű és erős, úgyhogy én nagyon elégedett vagyok vele.
2023. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!