Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dogs creek, Julius K-9 és...

Dogs creek, Julius K-9 és egyéb márkákról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Kutya van tervben, szerencsére már annál a lépésnél tartok hogy beszerzem a cuccait.

Mivel első saját kutya, nem nagyon tudom mit hogy érdemes, annyira már gyerekként rájöttem hogy a trixie és stb tescós felszerelések nem igazán tartósak. Valami sportos, egyszerűen használható, nem is gagyi olcsó de nem is rendelésre legyártott amerikából jött csili vili márka termékeit keresném.

Amiket eddig néztem hogy jók lehetnek, az dogs creek és a julius k-9 gyártású dolgok. Ezek jók? Ti mit használtok? Mert mondjuk a julius k9-ről hallottam hideget meleget.



2022. jan. 10. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Julius k9 hamom es porazom van, en meg vagyok vele elegedve. Megragcsalta a kutya a hamon a csatot, de igy is hasznalhato, strapabiro anyag szerintem.
2022. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Julius elég divatmárka.Nem rosszak a cuccai,de sokszor amire használják/árulják arra nem alkalmas.(pl a power hámokra azthiszik alkalmas súly vagy teher húzásra..)

Sima tartós hámnak jó választás,főleg ha érdekel hogy milyen márkát adsz a kutyára.De amúgy alapjáraton elég egy sima textil nyakörv/hám is arra hogy kutyát sétáltass.


Márkát se fontos nézni,ha csak hobbi kutya,kit érdekel miben van ha kényelmes és nem is egy szakadt gagyi darab.

Kb minden állatboltban találsz olyat és ott helyben a kutyára is mérheted.Fel lehet próbálni rájuk. :)

2022. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a julius k-9 hámjait, a nyakörvei és a pórázai nem rosszak, egész strapabíróak.

Dogs creektol játék és pórázunk van, jó minőségűek. A julius k-9 játékai számomra nagyon vegyesek, van amelyik tök jó, van, amelyiket nagyon nem ajánlom.


Ha nagyobb testű, erősebb kutya lesz, akkor az el perro (topkutya.hu) vagy vagusdogs felszereléseket tudom még ajánlani.

2022. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól is függ, milyen kutya. Szerintem a Juliusnál csak a márkát kell megfizetni. Hasonló kialakítású (de nem ez a márka) divathámot próbáltam, nekünk nem vált be, könnyen ki tudott bújni belőle a kutya, biztonságosabbra volt szükségem. Van táp is ilyen márka, azt meg nem szereti a kutyám, pedig kutyás rendezvényeken rendszerint ezt adják. De ez az én tapasztalatom, másnak lehet, hogy bevált.
2022. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

K9-nél csak a márkát fizeted meg. Power hámból simán kibújt mindhárom kutyám... jól néz ki és ennyi


Trixie H típusú hámot használunk, sosem volt gond és negyed áron beszerezhető.

2022. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Elégedett vagyok Julius K9 hámmal kb 3 éve használjuk, de múltkor vettem lidl ben "superdog" feliratú hámot és felváltva használom a K9 es hámmal, de nagy különbséget nem érzek. Szerintem elég jó az is.

Szerencsére a cringe "superdog" felirat leszedhető róla, viszont nem tudom, hogy lehet-e kapni más helyeken, de ha igen akkor inkább azt választanám fele annyiér a K9 ellenében.

2022. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6) lehet utórendelni 1000-1500ft környékén (fressnapfban is lehet kapni,vagy legalábbis az itteni nagy áruházukban) más feliratokat minden hámjukra.:)


Az egyedi fixen 1700ft/db ugyanis én vettem a kutyára.Hiába a sárga szalag,a félre állás és a "ne engedd ide,mert haraphat" kellett a "HARAPOK" felirat... :D

2022. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt: [link]
2022. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Gappay, Dogtech, Topkutya, Musher. Ezek remek márkák / boltok, minőségi termékekkel.
2022. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!