Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem ha érdekel a...

Hogyan kezdjem ha érdekel a tenyésztés?

Figyelt kérdés

Volt már egy ilyen kérdés múltkor de nem találom és nem olvastam a válaszokat.


Azon kívül hogy pénz.



2023. jan. 23. 05:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#10 Miért, az átlag panelproli utánajár, hogy neki milyen fajtát érdemes tartania a 40 négyzetméteren, vagy olyat vesz, ami tetszik neki? Mi számít érdemesnek nálad?
2023. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Sokan a könnyű pénz reményében mit ki nem találnak.Tenyesztés, szerencsejáték stb. Tenyésztők nagyrésze is egy pénzéhes kutya. Ismerek jópárat. Múltkor az egyik azzal dicsekedett a pultba hogy vígan megél a kan staffordshire terrierje fedezési összegéből.(1 menet 240 ezer forint, havonta 2-3 kuncsaft hívja átlagban). Világgyőztes a kutyája van rá igény.
2023. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

"Miért, az átlag panelproli utánajár" Ha te azt tenyésztőnek hívod arról nem én tehetek.


Nem az a kérdés hogy nálam érdemesnek számít e hanem hogy lesz e belőle pénze. Tescoban ugyanis azért nem adják oda a kenyeret ha valaki szerint érdemes.

2023. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

" Világgyőztes a kutyája van rá igény. "


Mintha olyan könnyű lenne egy világgyőztes kutyát megszerezni...

2023. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
#13 Nem hívtam tenyésztőnek. Azt mondtam, hogy nem értem, mit értesz az alatt, hogy milyen fajtát "érdemes" tenyészteni (milyen szempontból? jó fajta, ezért érdemes továbbvinni és népszerűsíteni? vagy az az érdemes, ami pénzt termel? a tenyésztés mindig veszteséges lesz, ez fajtafüggetlen). Azt mondtam, hogy nem értem, a tenyésztőnek miért ne lehetne szíve joga eldönteni, milyen fajtát szeretne tenyészteni, ha a kutyatartóknak is szívük joga eldönteni, milyet szeretnének tartani.
2023. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Tenyésztőből túlkínálat van már. Most ebben a helyzetben a kaja és az üzemanyag fog menni.én ebben az irányban tapogatóznék.
2023. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Fontos részlet hogy valaki penzert tenyészt e vagy hobbybol. Utóbbi esetében az is érdekelne mi lesz a született kutyákkal mert jelen esetben ez nekem rejtély.
2023. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
#17 Mondd, mégis hogy lehet pénzért tenyészteni? Senki nem fog annyiért kutyát venni, amennyibe kerül a tenyészet fenntartása minőségi étellel, a vemhes szukák és a kölykök gondozása, az állatorvosi költségek, a befektetett időről nem is beszélve. Pusztán hobbiból sem lehet tenyészteni, mert senkinek nincs annyi ideje, energiája és akkora telke, hogy minden egyes kölyköt megtartson.
2023. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz lenne akkor nem lenne fajtatiszta torzskonyves stb kutya. Vagy ezek se nem pénzért se nem hobbiból ingyen csináljak? De akkor meg miért ?
2023. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A 18-as szerint gondolom, azért tenyésztenek egyesek kutyákat, mert annyi pénzük van, hogy nem tudjék máshogy elkölteni és élvezik, hogy veszteségesen dolgoznak, idegeskednek, stb - nekem ebböl is látszik, hogy fogalma sincs a realitásokról és csak veszekedni akar.
2023. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!