Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen cuccai vannak a kutyádnak?

Milyen cuccai vannak a kutyádnak?

Figyelt kérdés
Gondok itt nyakörvre, pórázra, tálra, játékra, mindenre. Ha tudsz márkát is írj!

2023. jan. 23. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nincs márkája sem a játékainak sem a tálaknak. A vele töltött idő, játék és a kaja minősége mérvadó.

Póráz egyedül ami minőségi, mert sokat sétálunk és nem akarok 2 évente újat venni.

2023. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Bőr, aláfilcezett nyakörv

hám (Trixie)

fémtálak (2-2 db etető, itató), egy hordozható itató

szobakennel (nagy)

szobakennel, kisebb - ez befér a kocsiba, hosszabb utakra ebben utazik

pórázak a Fressnapfból 4 db 2 méteres, 1 db 7 méteres, 1 db 10 méteres (a 2 métereseket alig használom, sétáltatni a 7 méteressel szoktam)

kefe (2 oldalú)

pokróc (2 db)

vízhatlan pokróc a kocsi ülést védeni (2 db)

kültéri szigetelt fa ház (méretre lett készíttetve), abban szalmazsák, amihez van 2 huzat

műanyag fekhely (járólapos helyiségben használjuk, benne szalmazsák, ahhoz is van 2 huzat)

2 db műanyag labda

2 db húzogatós játék (de dobálni szoktuk azokat is)

1 plüss (de már nem játszik vele, az előzőt kölyökkorában nagyon szerette)

2 db jutalomfalat tartó zacskó

kutyapiszokgyűjtő zacsik (kb. 10 tekercs biztos)

Amúgy rágni szeret a leginkább, így mindig van csont alakra préselt marhabőr előtte.

2023. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

A fekhelye: [link]

Hám: [link]

Pórázból van vagy 5, Flexi, sima szövet, alkalomhoz választunk

A tálja sima rozsdamentes acél

Játékaiból mindenféle van, a kedvencei a csomozott szövetjátékok mint pl ez: [link]

Kefe: [link]

Emellett a nyakörvén a telefonszámos biléta, LED nyakörv és autós biztonsági öv póráz Aliexpressről van.

Egyéb cuccai az étrendkiegészítői: lazacolaj és zöldkagyló por, jutifalatok. Kutyapulcsi télre mivel kistestű és közel van a hasa a földhöz H&M.

2023. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
BetonX kerítés és 500m2 kert. A töbit intézzék el ők.
2023. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Kakizacsit kihagytam, abból sima Pepcosat szoktunk venni, a tartó pedig Trixe talán.
2023. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyakörv, 1m-es póráz iskolába, flexi póráz, ágy, autós hordozó, 3 db ruha, fésű, sampon, 2 etető tál, 1 vizes edény, ürülékzacsi tartóval, 2 játék (ez mindig változó, mert gyorsan szétrágja), Brit Care táp, húsos jutalomfalat tanításhoz, törölköző, névvel, telefonszámmal gravírozott biléta. Átlagban minden Trixi. 5 hónapos Bichon.
2023. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mar megrendeltem neki nyarra a hawai inget, meg fuxokat, napszemcsit, medencet, ananaszos kutya smoothie-t, hogy tudjunk vele flexelni instan, meg csak ugy 20 kilo waggyu steaket, mert szereti a kis dragam. :D


Na nyilvan nem, van egy alap nyakorve biletaval, egy setalos nyakorv k9 porazzal, egy futos k9 ham Musher rugos porazzal biciklizeshez, ragokotel, kavefa bot, 2 labda, 1 melleny telre mert fagyos, valami kong ragoka a kerti tó feneken a tobbi ilyen cucc elasva, 2 fém tál, meg egy fekhely amit nem hasznal, mert a kanapen doglik 24-bol 20 orat.

Kaja valtozo, de 60-80% hustartalmu tap, konzerv, juti. Plusz par tapkieg. idoszakosan, csipkebogyo, kollagen, zoldkagylo, kendermagolaj, lazacolaj, stb.

2023. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyen nincs, én a szőrén ülöm meg.
2023. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs kutám.
2023. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Áh én is kutya felszerelés mániás vagyok. Több is van mint kellene, de amikor látok tiktokon videókat, hogy valaki egész gardróbot tart fenn a kutyázásnak, mindig megnyugszom.


Az Anione, és a Dogs Creek márkát nagyon szeretem, van több féle színű, hosszúságú póráz, jutifalat tartó, gumis tálak. Kakizacsi tartó, nyakörvek, klikker, tálak. A Ferplast is jó márka, most fogok rendelni tőlük.

2023. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!